כבו את הירח

טוען...

כבו את הירח

מחיר מיוחד ‏74 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

הם נהגו להתבדח על זה. ג'וש, מדען מבריק, התקשה לפעמים לזכור דברים שצריך לעשות בעולם ה"אמיתי", כמו לקנות מצרכים, לאכול כשצריך או לדבר עם אנשים. אבל אשתו האהובה לורן הזכירה לו. עד שכבר לא.

להיות אלמן זה לא משהו שג'וש אי־פעם ציפה לו. אין לו מושג איך להתנהל בשלב החדש הזה של החיים, וללא אהבת חייו. אלא שללורן הייתה תוכנית בשבילו. היא השאירה 12 מכתבים, בהם פירטה עבורו משימה לכל חודש בשנה שלאחר מותה. תוכנית שמובילה אותו ביד אוהבת למסע דרך האֵבל, הכעס וההכחשה.

במהלך המסע הזה, ג'וש האלמן ינסה למשל להכין ארוחת ערב מרובת משתתפים, יפגוש במגדת עתידות וגם בחבר חדש בתא המדידה של חנות לבגדי גברים. בעוד היגון שלו מפַנה מקום לחברּות ולחוויות חדשות, הוא יבין את המסר היקר ביותר שלורן ביקשה להשאיר לו: הדרך אל האושר אינה עוברת בקו ישר. ולעיתים שמחות החיים הגדולות ביותר סמויות מהעין.

קריסטן היגינס היא המחברת של יותר מעשרים רומנים רבי־מכר, עתירי תשבחות ופרסים, שנמכרו במיליוני עותקים ברחבי העולם.

אֵם מאושרת לשני בוגרים ציניים וסתגלניים להפליא, קריסטן נהנית מגינון, מיקסולוגיה, פארקים לאומיים ומלהחמיא לזרים על ילדיהם. היא מתגוררת בקונטיקט עם בעלה הכבאי הגיבור, כלב חביב וחתול אדיש.

"מסיפורי האהבה היפים שקראתי אי־פעם... מצחיק, קורע לב ומרומם נפש. ישאיר אתכם חסרי נשימה וכמהים לאהבה כמו של ג'וש ולורן."        פיפל

"סיפור מחמם־לב ושובר־לב על אהבת אמת, אובדן וחוסן נפשי."

 בוקר טוב אמריקה

"היגינס היא אומנית הדיאלוגים, ובונה דמויות אותנטיות להפליא. וכמו בחיים האמיתיים — גם ברגעים האפלים ביותר יש הומור חבוי."     קירקוס רוויו

 

הצצה לספר

במלאי
מק״ט
11201704
הוצאה
כנרת זמורה
עמודים
416
יציאה לאור
25 בדצמ׳ 2022