ילדים קטנים

סופר/ת : טום פרוטה
טוען...

ילדים קטנים

סופר/ת : טום פרוטה
מחיר מיוחד ‏29 ₪ מחיר רגיל ‏88 ₪

חבורה של בני שלושים ומשהו, הורים לילדים צעירים, מנהלים חיים שגרתיים בפרוור אמריקאי מנומנם שנראה כאילו כלום לא קורה בו. טוד, אבא נאה במשרה מלאה שהאימהות בגן השעשועים מכנות "מלך השכבה"; שרה, פמיניסטית בדימוס עם עבר ביסקסואלי, שנקלעה לחיי נישואים; ריצ'רד, בעלה, שהולך ושוקע בחיי פנטזיה באינטרנט על חשבון האישה בשר-ודם שבביתו; ומרי אן שחייה מאורגנים סביב המשכב השבועי עם בעלה בכל יום רביעי בתשע בערב. אלא שהקיץ הממשמש ובא מתגלה כרב-תהפוכות. פדופיל מורשע חוזר העירה, ושני הורים חסרי מנוח פוצחים דווקא אז ברומן המרחיק לכת ביותר מבחינתם.

טום פרוטה הוא מחברם של כמה ספרים, בהם "בחירות או לא להיות", שעובד לסרט עטור שבחים. הוא חי עם אשתו ושני ילדיו במסצ'וסטס. ילדים קטנים הפך לרב-מכר, תורגם ל-14 שפות ועובד לסרט בכיכובה של קייט וינסלט.

"תרומה קומית משובחת פרי עטו של סופר זדוני מבדר, גדוש רגש אחווה אנושי... סאטירה מרעננת רכה ונדיבה. מהו טום פרוטה אם לא צ'כוב אמריקאי, שגם בשיא גיחוכן נראות דמויותיו כאילו התברכו בהילה אנושית קורנת?" ניו יורק טיימס"פרוורי אמריקה הם אכן צלחות פטרי לתרבית שיממון וניכור. טום פרוטה תוהה איתנו: אם הפרוורים הם התגלמות השפע האמריקאי, איך ייתכן שהחיים בהם הם גיהינום שכזה?" טיים"עינו הצולפת של טום פרוטה מתעדת חבורת גולשים זעופים, ליגת פוטבול פרועה לחובבים וקבוצת קריאה לנשים הדנה ב'מאדאם בובארי' על גבינת עזים ושרדונה... הקוראים יצפו להתרסקות הבלתי נמנעת בחדווה מבועתת." ניוזוויק

במלאי
מק״ט
10313624
עמודים
320
יציאה לאור
22 ביולי 2008