ילדי דם ועצם #2 - ילדי סגולה ונקמה

טוען...

ילדי דם ועצם #2 - ילדי סגולה ונקמה

מחיר מיוחד ‏74 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

המאגיה חזרה לאדמת אורישה.
אבל המאבק על הכוח רק מתחיל...
לאחר שנלחמו בבלתי אפשרי, זיילי ואמארי הצליחו סוף־סוף להחזיר את המאגיה לאורישה. אבל המחיר היה גבוה — הטקס העוצמתי החזיר את המאגיה לא רק למאג'ים, אלא גם לבני האצולה.
זיילי, עדיין מתוסכלת משיברון לב ובגידה, נאבקת ללכד את המאג'ים באורישה החדשה, שבה האויב מחזיק בקסם משלו וחזק בדיוק כמוהם. עליה להילחם על זכותה של אמארי לכס ולהגן על המאג'ים מפני זעם המלכות. כשהמלחמה משתוללת,
זיילי על סף שבירה: עליה למצוא דרך לאחד את הממלכה, אחרת אורישה תקרע את עצמה לגזרים.


המשך נפלא לילדי דם ועצם, שכיכב יותר משנתיים ברשימת רבי־המכר של הניו יורק טיימס, ראה אור ביותר מ־25 מדינות ומעובד לקולנוע.

טומי אדיימי היא סופרת ניגרית־אמריקנית ומנחת סדנאות כתיבה. היא נולדה בארצות הברית בשנת 1993 להורים שהיגרו מניגריה. אביה הרופא נאלץ לעבוד כנהג מונית, ואמה עבדה בניקיון. לאחר שסיימה בהצטיינות לימודי ספרות אנגלית באוניברסיטת הרווארד, היא עברה לברזיל כדי ללמוד מיתולוגיה, דת ותרבות של מערב אפריקה. הרעיון לכתיבת הסדרה עלה בעקבות המפגש עם ברזיל. כבוגרת היא החלה לאמץ את המורשת הניגרית שלה וראתה בכתיבתה מכתב אהבה לתרבות שלה. בספריה היא משלבת מיתולוגיה אפריקאית עם דמיון, ואת שפת היוֹרוּבָּה עם שפת הפנטזיה. כיום היא מתגוררת בסן דייגו, קליפורניה.

הצצה לספר:

במלאי
מק״ט
11002377
עמודים
432
יציאה לאור
17 באוק׳ 2021
תרגום
יעל אכמון