הורים טובים

סופר/ת : הילי כוכבי
טוען...

הורים טובים

סופר/ת : הילי כוכבי
מחיר מיוחד ‏49 ₪ מחיר רגיל ‏116 ₪

האם חשבתם פעם מה המטרות שלנו כהורים?

כולנו רוצים שילדינו יגדלו ויהפכו לאנשים שמחים, בטוחים בעצמם, תקשורתיים, סקרנים, יצירתיים, ערכיים, תורמים לחברה. אבל איך עושים את כל זה?

הספר הורים טובים מכַוון זרקור לחלק שלנו, ההורים, בעיצוב האישיות של ילדינו. הוא עושה זאת מתוך אמונה בהשפעתנו המיטיבה על
הילדים שלנו, מתוך כבוד לאינטואיציות ההוריות, ובלי לעורר רגשות אשם מיותרים.

הספר פונה להורים לילדים בכל גיל: קטנים וגדולים, וגם להוריהם של מתבגרים ובני נוער. הוא מתייחס לסוגיות רבות שמעסיקות אתכם:

• איך נגדל ילדים שיאמינו בעצמם וביכולות שלהם?
• כיצד נסייע לילדינו להכיר תודה ולהעריך את מה שיש להם?
• איך לנתק את הילדים מהמסכים?
• כיצד נבסס תקשורת טובה ואמיתית עם המתבגרים שלנו?
• מה נוכל לעשות כדי שההורות לא תשתלט על הזוגיות שלנו?
• איך נוכל להיפרד מהביקורת העצמית, ולהיות הורים נינוחים
ורגועים יותר?

לפני יותר מעשור ד״ר הילי כוכבי כתבה (יחד עם פרופ' עמירם רביב) את המדריך הישראלי להורים, שהיה לאחד מספרי ההורות המצליחים ביותר בישראל. בהורים טובים היא הולכת צעד נוסף קדימה, מעדכנת את תובנותיה ומרחיבה את התייחסותה להורות על שלל היבטיה. היא עושה זאת בהתבסס על תיאוריות פסיכולוגיות מעמיקות, על ממצאי מחקר עדכניים ועל ניסיונה הקליני העשיר. השפה פשוטה, בגובה העיניים. המסרים מובָנים, הגישה ישירה. ניכר בספר שנכתב מתוך אהבה גדולה להורוּת ולהורים, ומתוך אמונה שההורוּת היא מהמתנות היפות ביותר שהחיים יכולים להעניק.

ד"ר הילי כוכבי היא פסיכולוגית חינוכית מומחית, בוגרת המגמה הקלינית של הילד ובעלת דוקטורט בפסיכולוגיה מאוניברסיטת תל-אביב. עוסקת זה שנים רבות בעבודה טיפולית עם הורים בקליניקה פרטית, ובעבר גם בשירות הציבורי. חברת סגל בפקולטה לפסיכולוגיה במרכז האקדמי למשפט ועסקים, ומרצה בכמה תוכניות הכשרה לתואר שני בפסיכולוגיה. ספרה הקודם המדריך הישראלי להורים (בשיתוף פרופ' עמירם רביב, הוצאת כנרת-זמורה-דביר) הוכתר על ידי ynet כמדריך ההורוּת הטוב בישראל, ונמכר בעשרות אלפי עותקים. אמא לארבעה.   

הצצה לספר:

 

במלאי
מק״ט
11201491
עמודים
383
יציאה לאור
1 בספט׳ 2020