הטיפש האחרון

סופר/ת : דני רווה
טוען...

הטיפש האחרון

סופר/ת : דני רווה
מחיר מיוחד ‏31 ₪ מחיר רגיל ‏78 ₪
הספר חסר זמנית במלאי

"זאת היתה הזדמנות של פעם בחיים, והיה לי ברור שאני לא הולך לפספס אותה. לא שזה לא מפחיד לקפוץ פתאום לפני כולם ולהתנהג כמו משוגע, אבל גם להישאר הטיפש האחרון בבית ספר זה לא כבוד גדול."

כל תושבי תל דור מכירים את איתן ודניאל ואת השטויות שהם עושים. לכל המבוגרים ברור שמהצמד הזה לא יֵצא שום דבר טוב. אבל כשהמנהלת עדינה פוגשת את זוג המדענים ד"ר מקס וד"ר נורמן פשֶׁשְׁציקוביצְקי, שהמציאו אנרגיה מיוחדת לשיפור עצמי, נראה שעתידם של החברים עומד להשתנות. אך עד מהרה מתברר שבעוד כל תושבי תל דור מתמלאים רוח וחכמה, דניאל ואיתן לא מרגישים שום שינוי. האם אין להם סיכוי להשתפר? ואולי שני הילדים הצליחו לראות את מה שכל המבוגרים חוששים לגלות?

סיפור מצחיק ומלא הפתעות על רוח האדם, על לחץ חברתי ועל הגבול החמקמק בין חכמה לטיפשות.

דני רווה (איפה (פה) זה אנגליה) הוא סופר, תסריטאי ומחזאי. הוא כתב לגשש החיוור ולתוכנית "זהו זה" ויצר תוכניות הומוריסטיות לטלוויזיה ולרדיו. ספריו עוסקים בחיי היומיום של ילדים בישראל ובוחנים אותם בהומור מושחז ובאנושיות רבה. הטיפש האחרון הוא ספרו השישי. עוד מהרפתקאותיהם של איתן ודניאל תוכלו לקרוא בספרי הסדרה החופש הגדול וצרות אחרות והקוסם הגידם, אשר נכלל במצעד הספרים של משרד החינוך.

חסר זמנית במלאי
מק״ט
11200759
עמודים
160
יציאה לאור
28 בנוב׳ 2013