מחיר מיוחד 20 ₪ מחיר רגיל 98 ₪

הסודות שהולכים איתנו

מחיר מיוחד 20 ₪ מחיר רגיל 98 ₪
במלאי
מק״ט
57029121
סופר/ת
קרי לונסדייל
עמודים
320
יציאה לאור
1 באוג׳ 2019
"רומן המעוצב להפליא, על אהבה ללא תנאי, על שברון לב, ועל שחרור, 'הסודות ששמרנו', שובה את קוראיו בעלילה המיוחדת, מלאת המתח הזו. היא מכילה אבל ואובדן, אבל גם ריפוי ותקווה בצורה הכי גולמית שלהם, הרומן הזה שובה לב ומח, מחזיק את הקוראים ערים כל הלילה, נואשים לגלות את האמת."
 
—RT Book Reviews
רב המכר של ה- Wall Street Journal ושל Amazon.
 
הסודות ששמרנו הוא ספר ראשון בדואט 'הסודות'. מגיש לנו  הופעת בכורה זוהרת עם פיתולים בלתי צפויים. קארי לונסדייל חוקרת את ההרס שבאובדן, את האופוריה שבמציאת אהבה שניה, ואת ההשלכות  הקשות, המאיצות את הדופק, של גילוי האמת על אלה שאנחנו מכירים מקרוב ואת המרחק שהם יעברו כדי להגן עלינו.
לסו שף, איימי טירני, יש את המתכון המושלם לחיים המושלמים: להתחתן עם אהוב ילדותה, להקים משפחה ולקנות את המסעדה של הוריה. אך כאשר ארוסה, ג'יימס דונאטו, נעלם בתאונת שייט, עתידה ה'אפוי' היטב נסחף לים. במקום לעמוד במזבח ביום חתונתם, איימי עומדת מול קבר, בהלווייתו של ג'יימס - הלוויה שמשאירה אותה, יותר מעורערת מאשר בשלווה.
כשאיימי נאבקת לשקם את חייה, היא נכנסת עמוק יותר בחקירת היעלמותו של ג'יימס, וחושפת אוקיינוס של סודות הגורמים לה להטיל ספק בכל מה שהם בנו יחד.
ומתחת לפני השטח נמצאת אמת שעשויה לשחרר את איימי ... או לנפץ אותה לנצח.
מידע נוסף
סופר/ת קרי לונסדייל
יציאה לאור 1 באוג׳ 2019
עמודים 320