הספריה המוזרה

טוען...

הספריה המוזרה

מחיר מיוחד ‏32 ₪ מחיר רגיל ‏79 ₪
הספר חסר זמנית במלאי

נער בודד, נערה מסתורית ואיש-כבשה
רוקמים יחד את מסלול בריחתם
מכלאם בספרייה מסויטת,
פרי מוחו הקודח של הרוקי מורקמי.

"הנובליסט הטוב ביותר בכדור הארץ כולו." אובזרוור

"מורקמי הוא קוסם שמסביר את מהלך הקסם תוך כדי ביצועו, ועדיין גורם לך להאמין שיש לו כוחות על־טבעיים... אבל בזמן שכל אחד יכול לספר סיפור דמוי חלום, רק אמן כמותו יכול לגרום לנו להרגיש שאנו חולמים אותו בעצמנו." ניו יורק טיימס

הרוקי מורקמי, סופר ומתרגם יפני, נולד בקיוטו בשנת 1949. יצירתו הענפה תורגמה עד כה ל־42 שפות ברחבי העולם, והוא תירגם ליפנית סופרים מערביים חשובים. מורקמי הוא זוכה פרס ירושלים לשנת 2009 ומהסופרים הזרים הנקראים ביותר בישראל.

קאת מנשיק היא מאיירת גרמנייה עצמאית, שאיירה את הרומנים הגראפיים הקודמים של מורקמי, "שינה" ו"המתקפה על המאפייה". מורקמי כל כך התפעל מעבודתה, עד שביקש ממנה להעביר עוד מסיפוריו הקצרים לאיורים.

"הרוקי מורקמי הוא הסופר היפני הנודע ביותר במערב, לא מעט בזכות התרכובת הייחודית שביצירתו של התרבות היפנית עם התרבות המערבית בת־זמננו... מורקמי הוא נדבך נוסף בציר ספרותי רב־הישגים הנע מפרנץ קפקא עד אלבר קאמי דרך זוכה פרס ירושלים לשנת 1971, חורחה לואיס בורחס. שפת הכתיבה שלו, מינימליסטית וצלולה, הופכת אותו לסופר נגיש מאוד, אך כבר בתחילת הקריאה מתגלה מלוא המורכבות של עולמו הספרותי. ברומנים שלו ניצב בדרך כלל אנטי־גיבור המתאר בגוף ראשון יחיד את קורותיו האבסורדיים בתוך עולם מקביל מנוכר."
מנימוקי השופטים, פרס ירושלים 2009

חסר זמנית במלאי
מק״ט
10314085
עמודים
64
יציאה לאור
4 בינו׳ 2015
תרגום
עינת קופר