הרי קולורדו 2 - חלומות מתוקים

טוען...

הרי קולורדו 2 - חלומות מתוקים

מחיר מיוחד ‏49 ₪ מחיר רגיל ‏106 ₪
לורן גרהם תמיד חשבה שמשהו מיוחד עומד לקרות לה. היא לא ידעה מה בדיוק אמור לקרות, רק שיום בהיר אחד זה יקרה. העתיד נראה ורוד, עד שהיא מגלה שבעלה בוגד בה עם חברתה הטובה ביותר ומבינה שכל חייה הם שקר.
לורן מחליטה להמציא את עצמה מחדש: עוזבת את בעלה, את החיים הנוחים, הכסף, הקריירה המבטיחה והדירה המפוארת ויוצאת למצוא לעצמה פינה שקטה באמצע שומקום ששום דבר לא קורה בה.
היא עוצרת בקרנל, קולורדו, ומתחילה לעבוד כמלצרית בבר האופנוענים של בבא. ללורן גרהם החדשה אין ציפיות, זה בדיוק מה שחיפשה: משרה צנועה בבר שכוח אל בעיירה נידחת. 
אלא שאז טאטום ג'קסון מופיע... והוא לא דומה לאף גבר שלורן פגשה בחייה.
כשטייט המחוספס פוגש בלורן, הוא בטוח שהיא לא תשתלב בבר של בבא, והוא גם דואג להבהיר לה את דעתו. לורן מצידה מחליטה שהיא לא רוצה שום קשר עם טייט, נאה ושרירי עד כמה שלא יהיה. לרוע מזלה, הוא שותף בבר ועובד בו לעיתים. והעימות בין השניים הוא רק עניין של זמן.
אבל לורן אינה שברירית כמו שהיא נראית וטייט מוצא את עצמו נמשך אליה יותר ויותר. 
התשוקה ביניהם מבעירה את אוויר ההרים הקריר. כשגל של אלימות מאיים על קרנל, לורן מגלה שגם טייט הוא לא בדיוק מה שחשבה. בזמן שסודות אפלים נחשפים ונשים נרצחות באכזריות, לורן מוצאת את נערת האופנוענים שחבויה בה ואת הדבר המיוחד שלו חיכתה כל חייה.
במלאי
מק״ט
57029176
הוצאה
אהבות
עמודים
688
יציאה לאור
1 בספט׳ 2020
תרגום
דינה עזריאל