הנשים החכמות של הוואנה

מחיר מיוחד 10 ₪ מחיר רגיל 59 ₪

מרגיטה, צעירה יפהפייה וחושנית, נישאת ללורנסו אהובה, והשניים מוצאים את בית חלומותיהם בדירה חמימה בהוואנה. אך עד מהרה החלום מתנפץ: הוריו האמידים של לורנסו יורדים מנכסיהם. הם זקוקים נואשות לסיוע כספי וכופים על הזוג הצעיר לעבור לגור איתם במעונם הגדול והמתפורר. מרגיטה מנסה להסתגל לבית חותניה, אך אחותו הבכורה של לורנסו, הבתולה הזקנה לולו, רומסת את כבודה ומאיימת על שלמות נישואיה. בייאושה נמלטת מרגיטה אל אמה החכמה דולורס, שאהבתה, נדיבותה ותושייתה מספקות את הדבק המבטיח את איחוי השבר.
"הנשים החכמות של הוואנה" - שעלילתו מתרחשת ב - 1938 בקובה פגועת השפל הכלכלי הגדול - שופע קסם צבעוני מפתה ההופך את קובה ואת אנשיה למוקד משיכה שאין לעמוד בפניו. חוסה ראול ברנרדו נולד בקובה. בשנת 1960 הגיע לארצות הברית כפליט וכיום מתגורר בניו יורק. כתב שני רומנים וכמה קובצי סיפורים קצרים שזכו לשבחי הביקורת. הוא שולח ידו גם בהלחנה, וכמה מיצירותיו הסימפוניות זכו בפרסים והושמעו בכל רחבי העולם.
"פיקנטי ומרתק... דרמה משפחתית תוססת" סן פרנסיסקו כרוניקל "רומן סוחף שמציע פתרונות בסגנון לטיני לבעיות אוניברסליות" סיינט לואיס פוסט - דיספץ´

במלאי
מק״ט
11000184
עמודים
336
יציאה לאור
19 בדצמ׳ 2004