הנערה שלא היתה

סופר/ת : אדיבה גפן
מחיר מיוחד ‏45 ₪ מחיר רגיל ‏89 ₪
הספר חסר זמנית במלאי

הבלשיות המקסימות סמי ג' ודקלה שושקוביץ יוצאות שוב לחקור תעלומה בלשית מורכבת, אלא שהפעם מדובר בעניין אישי...

הכול התחיל בסופשבוע רומנטי. קופר, בן זוגה של דקלה, סוחף אותה לצימר בדרום הארץ. אבל האם הוא באמת מתכוון לעבוד על היחסים או שהגיע לכאן במטרה אחרת ומיהי היפהפייה האדמונית שאיתה הוא נפגש בסתר?

החופשה הרומנטית הולכת ומידרדרת. לאחר מריבה קולנית מחליטה דקלה לחזור לבדה הביתה, אלא שמרגע זה הכול רק הולך ומסתבך - מישהו מסתורי תוקף את קופר, עדים נעלמים, שקרים נערמים, וגם המשטרה מרחרחת.

דקלה מחליטה לעשות מה שהיא עושה הכי טוב - לחקור בעצמה את האירועים, ולמצוא תשובות לחידות שרק הולכות ומצטברות. לעזרתה מגיעה סמי ג' היורדת דרומה במלוא הודה וכובדה והשתיים מגלות שהן שוב הכניסו את ראשן לתסבוכת עצומה.

בסגנונה הקולח ומלא ההומור משלבת אדיבה גפן בין מתח קצבי ומהנה לאמיתות נוקבות על החיים, חברות בין נשים ויחסי כוח וכסף, וממקמת את כל אלה בנופים הייחודיים של דרום הארץ.

אדיבה גפן, ילידת חיפה. מתגוררת כיום בלב תל אביב. מילאה תפקידים שונים במערכת החינוך, הקימה וניהלה את בית הספר 'דקלים' בבאר שבע. הייתה אשת תקשורת ועיתונאית, ושימשה דוברת "תיאטרון באר שבע" ותיאטרון "הבימה". כיום סופרת, מרצה ומנחת סדנאות לכתיבה. רבים מספריה להיו לרבי-מכר כל ספריה של אדיבה ראו אור בהוצאת כנרת, זמורה.

הנערה שלא היתה הוא ספרה ה–16 של אדיבה גפן, הספר העשירי בספרי המתח שלה והספר הרביעי שבו מככבות צמד הבלשיות האהובות סמי ג' ודקלה שושקוביץ. הפעם סמי ג' החכמה, המצחיקה והמנוסה, שלבה רחב כמעט כמותניה, מפנה את מרכז הבמה לבלשית הצעירה והיפהפייה דקלה שושקוביץ, חדת הלשון והחושים.

"בסגנונה הקולח ומלא ההומור משלבת אדיבה גפן בין מתח קצבי  ומהנה, לאמיתות נוקבות על החיים, חברות בין נשים ויחסי כוח  וכסף, וממקמת את כל אלה בנופים הייחודיים של דרום הארץ. "גפן היא בלי ספק כותבת המתח הטובה ביותר שלנו..."

(מירי פז, גל"צ)

חסר זמנית במלאי
מק״ט
10314095
עמודים
368
יציאה לאור
27 ביולי 2014