הנערה עם רגלי זכוכית

סופר/ת : אלי שו
טוען...

הנערה עם רגלי זכוכית

סופר/ת : אלי שו
מחיר מיוחד ‏29 ₪ מחיר רגיל ‏92 ₪

"אם כבר, מדריך התיירים היה צריך להכריז בקול על הדבר האחד שהקפיד להסתיר. בדידות. בסנט הוֹדָ´ס לאנד אי אפשר להשיג חֶברה אפילו בכסף."
איידה מקליירד לוקה בשינוי צורה מסתורי ומבהיל — גופה הופך באטיות לזכוכית, החל בכפות הרגליים ומעלה. היא חוזרת אל איי סנט הוֹדָ´ס לאנד, שם — כך היא מאמינה — דבקה בה הזכוכית בראשונה, בתקווה נואשת לאתר את הגבר שאולי יוכל לרפא אותה. מידאס קרוק הוא מתבודד צעיר שהתגורר באיים כל חייו. כאשר הוא פוגש את איידה, משהו בנפשה העצובה והמתריסה חודר את ביצוריו הרגשיים. בעודו מסייע לה להשלים עם מה שקרה לה, היא מתירה בהדרגה את סבך קישורי לבו, והשניים מתאהבים.
הדבר שהם זקוקים לו יותר מכול הוא זמן — אך זמנם הולך ואוזל במהירות. האם ימצאו דרך לעצור את התפשטות הזכוכית? הנערה עם רגלי הזכוכית הוא רומן ביכורים מרתק עתיר דמיון וסיפור אהבה נוגע ללב.

אָלי שו נולד ב־1982 בעיירה קטנה בדורסט. מאז סיום לימודיו עבד בחנות ספרים ובספריית בודליאן באוקספורד. בימים אלה הוא עסוק בכתיבת ספרו השני.


"שילוב יפהפה של אגדה, פנטזיה וריאליזם פסיכולוגי. רק לב של זכוכית לא יימס מולו!"
- ניו יורק טיימס

במלאי
מק״ט
11200583
עמודים
304
יציאה לאור
25 באפר׳ 2012
הנערה מקרן הזהב הוא ספר רב-עוצמה ומרגש על אהבה מטלטלת, על החלטות גורליות ועל הפער הבלתי ניתן לגישור בין מזרח למערב. אסיאדה, נערה בת תשע-עשרה שחיה חיי פאר והדר בחצר הסולטאן העותמאני, נאלצת לנטוש את כל מה שמוּכּר לה ולהגר לברלין הרחוקה.