הלילה הוא לנצח

סופר/ת : ניב הדס

הלילה הוא לנצח

סופר/ת : ניב הדס
מחיר מיוחד ‏29 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

״הוא הציץ מהחלון, מעבר לרחבה הריקה של מגרש החנייה, וצפה בלילה העירוני הולך ומתעורר ברחוב תחתיו: שאון המוסכים, המפעלים ובתי המלאכה התחלף ברחשי תנועות של בליינים בודדים, מובטלים עלובים בדרכם לברים ולמועדונים המחתרתיים שפעלו בחללים מסחריים נטושים בשכונה. אלה ששייכים למי שכבר לא היה לו מה להפסיד. מצהלות הצחוק הוא הבין שהם כבר לא מפחדים להידבק. יש דברים שמפחידים אותם הרבה יותר.״

בתל אביב של עוד רגע, עיר מרקיבה ומסואבת, עורך שאפתן וחסר מעצורים מוכן לעשות הכול כדי לשמור על מעמדו; שתי יריבות מרות נאלצות לשתף פעולה כדי לנקום בגבר שפגע בהן; עיתונאי החוקר סם חדש שפותח במקור עבור הצבא האמריקאי ואנס סדרתי משחר לטרף.

הלילה הוא לנצח נע בין מועדונים שמגישים את הוויסקי שלהם נקי לחדרים אחוריים מטונפים, בין אנשי עסקים המתענגים על טקילה ארטיזנאלית וצדפות מיובאות לבלייניות בדיאטה של אלכוהול וקוקאין, ומתזמר עלילת מתח מורכבת החושפת שחיתות עמוקה וזוהר כוזב.

בספרו הראשון שוזר ניב הדס הון, שלטון ועולם תחתון לכדי רצועת ניאו־נואר אפלה ומנצנצת, המתייחדת בפרוזה רב־מרקמית ופועמת בקצב שאינו מרפה. 

ניב הדס נולד בתל אביב וגדל ברמת השרון. הוא עיתונאי, עורך ודי־ג׳יי. מוזיקה, תרבות וחיי הלילה היו מאז ומעולם הצלעות של משולש חייו.

במלאי
מק״ט
10314333
עמודים
270
יציאה לאור
6 בנוב׳ 2022
כתוב חוות דעת שלך
הנך סוקר:הלילה הוא לנצח