הכול טוב

טוען...

הכול טוב

מחיר מיוחד ‏49 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

רומן שנון קורע מצחוק ומלא מחשבה על החיפוש של בחורה מעורערת אחת אחר אושר ומשמעות, בעקבות פרידה לא צפויה.

מגי בסדר. למעשה, הכול טוב. נכון, היא מרוששת, עבודת התֶזה הלא ברורה שלה תקועה, והנישואים שלה נמשכו רק 608 ימים; אבל בגילה המופלג, עשרים ותשע, מגי נחושה בדעתה לחבק את החיים כגרושה טרייה וצעירה במיוחד.

סוף־סוף יש לה זמן לתשעה תחביבים, לאכול המבורגרים בארבע בבוקר ו"לחזור לשוק הבשר". בתמיכת היועצת האקדמית שלה שמאמינה באהבה קשוחה, חברתה הגרושה הטרייה איימי והצ'אט הקבוצתי (כמובן), מגי משרכת רגליים בשנה הראשונה לרווקותה, יוצאת לבלות בלי הפסקה, ומדי פעם מתעוררת על הרצפה ושואלת את עצמה שאלות קשות.

הכול טוב הוא קומדיה מרירה־מתוקה שחושפת את אי־הוודאויות של האהבה המודרנית, כוחה של חברוּת והחיפוש אחרי מה שנקרא "אושר". רומן ביכורים עשיר בהבחנות דקות, מצחיק עד דמעות, מסופר בקול רענן ובלתי נשכח.

מוניקה הייזי היא סופרת, קומיקאית, מסאית ותסריאטית עטורת פרסים, ילידת טורונטו. יצירותיה פורסמו בשלל כתבי עת, בהם הניו יורקר, הניו יורק טיימס, ווג, אל והגרדיאן. היא גרה בלונדון. זהו הרומן הראשון שלה.

"מצחיק עד דמעות... הייזי מנחה בגאונות את הדמויות שלה דרך משברים שכולנו יכולים להזדהות איתם ולצחוק עליהם בד בבד, עד להתחלה מפתיעה בלתי ניתנת לצפייה."           לוס אנג'לס טיימס

 

הצצה לספר

במלאי
מק״ט
10314337
הוצאה
כנרת זמורה
עמודים
301
יציאה לאור
6 ביולי 2023
תרגום
קטיה בנוביץ'