הכל בגלל סופר-מר

טוען...

הכל בגלל סופר-מר

מחיר מיוחד ‏29 ₪ מחיר רגיל ‏74 ₪
הספר חסר זמנית במלאי

ביום קיץ אחד הולכת אופאל אינדיה בולוני בת העשר לסופרמרקט המקומי לקנות כמה דברים, וחוזרת הביתה עם כלב, שמקבל מיד את השם סופר - מר. סופר - מר איננו כלב רגיל. הוא גדול, רזה, וריחו הולך לפניו, אבל יש לו חיוך נפלא. זה לא כבר הגיעו אופאל ואביה לעיירה נעמי שבפלורידה, ולאופאל אין עדיין חברים. אבל סופר - מר משנה מיד את המצב: באמצעותו מכירה אופאל את פראני בלוק, הספרנית; מקבלת עבודה מאוטיס, המנגן בגיטרה לבעלי החיים בחנותו; מתיידדת עם גלוריה גאמפ "המכשפה" של העיירה, ועם אמנדה וילקינסון, הנערה "החמוצה"; ובעטיו היא משלימה אפילו עם שני הבנים למשפחת דיוברי.

לכל אחד מאלה סוד או סיפור, שלגילויו השפעה רבה, ולכולם יחד יש משהו משותף עם אופאל - צער עמוק המתגלה בטעמן של סוכריות ליטמוס, שגם בהן טמון סיפור מרתק. ואולי החשוב מכול הוא, שבזכותו של סופר - מר מעזה הילדה לשאול את אביה על אמה, אשר עזבה אותם שבע שנים לפני כן. כפי שאופאל מודה, הכול, או כמעט הכול, קרה באותו קיץ בגלל ובזכות סופר - מר.

ילדותה של קייט די קמילו עברה עליה בדרום ארצות-הברית. היא למדה באוניברסיטת פלורידה, מתגוררת כיום במינאפוליס, מינסוטה, וכותבת לילדים ולמבוגרים. את הכול בגלל סופר - מר הגדירה כ"שיר הלל לכלבים, לידידות ולדרום".

חסר זמנית במלאי
מק״ט
10313275
עמודים
128
יציאה לאור
4 ביוני 2013
תרגום
טלי נתיב-עירוני