ההיפותזה של האהבה

טוען...

ההיפותזה של האהבה

מחיר מיוחד ‏49 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

 

"דמויות מעוררות חיבה… כתיבה חדה, ושימוש לא מקובל בדימויים מקובלים, הייזלווד מנווטת בין הגלים הסוערים של עולם האקדמיה... הרומן העכשווי החכם והסקסי הזה יענג את כל אוהבי הרומנטיקה."

Publishers Weekly

 

***

 

כשזוגיות מזויפת בין שני מדענים, פוגשת משיכה בלתי ניתנת לשליטה,

כל התיאוריות המחושבות והמדויקות של מדענית אחת מסוימת,

מסתבכות בכאוס האהבה.

 

דוקטורנטית שנה שלישית, אוליב סמית', לא מאמינה בזוגיות רומנטית ארוכת טווח. אבל החברה הכי טובה שלה דווקא כן מאמינה, וזה בדיוק מה שמוביל אותה לתסבוכת מטורפת.

לאוליב היה ברור, שכדי לשכנע את אן, שהיא אכן במערכת יחסים אמיתית, ושהיא בדרכה לחיי אושר ועושר, היא תצטרך לספק הוכחות מוצקות. מדענים דורשים הוכחות. אז כמו כל מדענית שמכבדת את עצמה, אוליב נבהלת ומנשקת את הגבר הראשון שהיא רואה.

הגבר הזה, הוא לא אחר מאשר ד"ר אדם קרלסון, פרופסור צעיר ומטאור בשמי המדע, שידוע גם בתור פלצן מדרגה ראשונה. וזו בדיוק הסיבה בשלה אוליב נדהמת לגלות שהכוכב הגדול של סטנפורד מסכים לשחק את המשחק ולהיות החבר המזויף שלה.

אבל החיים הם לא ניסוי בתנאי מעבדה ואוליב מגלה שלשער השערות על אהבה זה נחמד, אבל לשים את הלב שלה תחת מיקרוסקופ זה הרבה יותר מורכב.

***

"פריצת דרך ספרותית... ההיפותזה של האהבה הוא ספר ביכורים אישי, וההיפותזה שלנו אומרת שהספר הזה הוא הניצוץ הראשון של הפלא המתגלה מסופרת שאיכשהו יש לה את התעוזה להיות גם כוכבת האקדמיה

וגם סופרת עם כישרון שמיימי."

Entertainment Weekly

 

***

אלי הייזלווד היא סופרת רב המכר של ה - New York Times,  שכתבה את ההיפותזה של האהבה כמו גם מספר מאמרים בחקר מדעי המוח, בהם אף אחד לא מתמזמז ועד עצם היום הזה לא כולם חיים באושר ועושר. כשהיא לא עובדת, אפשר למצוא אותה רצה, אוכלת עוגות צבעוניות, או צופה בסרטי מדע בדיוני עם שני החתולים השמנמנים שלה (ועם בעלה, שקצת פחות חתולי).

 

הצצה לספר

במלאי
מק״ט
57029725
הוצאה
הספרנית
עמודים
349
יציאה לאור
14 ביולי 2022
תרגום
גלי אבני