החיים הם רומן

סופר/ת : גיום מוסו
טוען...

החיים הם רומן

סופר/ת : גיום מוסו
מחיר מיוחד ‏49 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

 

"לפני חצי שנה בתי בת השלוש, קארי קונוויי, נעלמה בשעה ששתינו שיחקנו מחבואים בדירתי בברוקלין."

כך מתחיל סיפורה של פלורה קונוויי, סופרת נודעת. להיעלמותה של קארי אין הסבר. הדלת והחלונות של הדירה היו סגורים, מצלמות הבניין לא הראו שום פריצה. חקירת המשטרה לא העלתה דבר. התעלומה המהדהדת מעוררת ביקורת קשה על פלורה, שמתעקשת לשמור את חייה הפרטיים חסויים ואפופי מסתורין.

בו בזמן, בצד השני של האוקיינוס האטלנטי, מסתתר בביתו שבפריז רומאן אוזורסקי, סופר עם לב שבור — אשתו עזבה אותו ומאיימת לקחת ממנו את בנו האהוב. רומאן הוא היחיד שמחזיק במפתח לפתרון התעלומה של פלורה, וגורלם קשור קשר הדוק.

 

החיים הם רומן משלים את "טרילוגיית הסופרים" של גיום מוסו, יחד עם החיים הסודיים של הסופרים והעלמה והלילה. הוא סוחף אותנו במותחן מסחרר, השואב את כוחו מעוצמתן של המילים.
גיום מוסו נולד בצרפת ב־1974, והוא הסופר המצליח ביותר בצרפת. בנה של ספרנית, שכבר בגיל עשר חלם להפוך לסופר. ספריו תורגמו ל־40 שפות ונמכרו עד כה ב־33 מיליון עותקים. ספריו קולו של המלאך, מחר, סנטרל פארק, הנערה מברוקליןדירה בפריז והרגע הנוכחי ראו אור בהוצאת כנרת־זמורה והיו לרבי־מכר.

"גיום מוסו חותם כאן על אחד הרומנים המשובחים ביותר שלו!"            Le Parisien

"רומן מסחרר ומאתגר על כוחה של הספרות, שנסמך על האינטראקציות של סופר עם הדמויות שברא."                            L'Express

"גיום מוסו הוא מכשף שמדהים אותנו במקומות הכי פחות צפויים. ספר קצבי, שובה לב, מקורי כל כולו."                            Femina

 

הצצה לספר

במלאי
מק״ט
11201580
עמודים
192
יציאה לאור
15 בפבר׳ 2023
תרגום
שי סנדיק