העיקר הבריאות

טוען...

העיקר הבריאות

מחיר מיוחד ‏74 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

כבר עשרות שנים נלחם משרד הבריאות ברפואה הפרטית. המלחמה הזאת גובה מחיר נורא מהבריאות של כולנו.


בישראל של היום משרדי הממשלה מעדיפים שהתורים יישארו ארוכים, שהרופאים ייפלו מהרגליים מרוב עייפות, שהציוד לא יהיה חדיש, שחדרי המיון יתמלאו עד אפס מקום – ובלבד שלא תיפגע השליטה הממשלתית בתחום הבריאות.


בכתב אישום חריף, מקורי, סוחף וכן להפליא, חושף ד״ר אודי פרישמן את ההיסטוריה המרתקת של מערכת הרפואה הישראלית, את העדפותיהם וסודותיהם של הרופאים ואת תאבונה הבלתי נגמר של בירוקרטיה מקובעת שמנהלת את בריאותנו מהעריסה עד הקבר. 


קראו על הכוחות המניעים את המערכת שיכולה לחרוץ את גורלכם ואת גורל אהוביכם וצללו למרשם מקיף, מנומק ומשכנע להבראת המערכת - שיבטיח בריאות טובה לכלל אזרחי ישראל תוך שיתוף פעולה בין המגזר הפרטי לציבורי. הספר הזה ילמד אתכם שיש דרך אחרת, טובה יותר, להיות בריאים.


● מדוע רופאים בכירים בישראל היו צריכים לעבוד "בשחור"?
● למה החוק הישראלי מגביל את מכשירי הרפואה המתקדמים שרשאים לפעול בארץ?
● מה הבעיה בשיטת "הדלת המסתובבת" של מנהלי בתי החולים ומנכ"לי משרד הבריאות?
● האם הביטוח הפרטי הוא כלי קפיטליסטי – או כלי המשרת מטרות חברתיות?


ד"ר אודי פרישמן מלווה את מערכת הבריאות וביטוחי הבריאות במשך עשורים רבים, והוא היו"ר המייסד של חברת הייעוץ לביטוחי בריאות, "פרש קונספט". הוא כיהן כסגן מנהל בית החולים אסותא, ניהל את אגף הבריאות בחברת הפניקס, שימש כמנהל החברה הכלכלית של קופ"ח לאומית "לאומית לעתיד" וייעץ לשר הבריאות לשעבר יעקב בן יזרי. ד"ר פרישמן מייעץ לגופים הגדולים במשק הישראלי, ועוסק שנים ארוכות בניסיון לחשוף בפני הציבור הרחב את יתרונות הרפואה הפרטית.

במלאי
מק״ט
13861068
הוצאה
סלע מאיר
עמודים
240
יציאה לאור
1 באוג׳ 2021