העץ של בני טורג'ה

טוען...

העץ של בני טורג'ה

מחיר מיוחד ‏44 ₪ מחיר רגיל ‏88 ₪
הספר חסר זמנית במלאי

"מה זה אומר להיות חי? במבט ראשון הדבר נדמה מובן מאליו. ההפרדה בין החיים למתים. להימצא בקרב החיים. פשוט לחיות. אבל מה המשמעות, המשמעות העמוקה, של ההוראה “חֳיֵה”? כשאני נושם והולך, כשאני אוכל, כשאני חולם, כשאני משתין, האם אני חי עד תום? מהי דרגת החיים הגבוהה ביותר? האם יש מצבים שונים שמאפשרים לנו לדעת אם אנו חיים בהם יותר או פחות?"

מותו בטרם עת של חבר קרוב מעמת את גיבור ספרו החדש של פיליפ קלודל, קולנוען מצליח, עם שאלות קיומיות שעניינן החיים, המוות והמקומות שבהם הם נושקים זה לזה. העץ של בני טורג׳ה נע בין שתי נשים מופלאות, בין העבר וההווה, בין זיכרונות מרים שהזמן ריכך ורגעים של חסד שהעצים. קלודל מוביל את קוראיו למפגשים מרגשים ובלתי צפויים הסובבים סביב המקום שממלא המוות בחיינו, ומעלה על נס את ההבטחה שצופנים בחובם החיים.

“יצירת מופת"  Le Parisien

“כתיבתו של קלודל מגיעה לשיא חדש של יופי וצלילות"  L’express

פיליפ קלודל הוא סופר, קולנוען ומחזאי צרפתי. ספריו הנפשות האפורהדו”ח של ברודק והנכדה של מר לין זכו בפרסים רבים ובשבחי הביקורת בכל רחבי העולם.  שקשוק המפתחות, שראה אור בהוצאת תמיר נבחר בידי עיתון “הארץ” לאחד מעשרת הספרים הטובים ביותר לשנת 2015. קלודל כתב וביים ארבעה סרטים לרבות לאהוב אותך מאז בכיכובן של אלזה זילברשטיין וקריסטין סקוט תומאס, שזכה בשני פרסי סזאר.

חסר זמנית במלאי
מק״ט
13625634
הוצאה
ספרים בעלמא
עמודים
216
יציאה לאור
14 בספט׳ 2016
תרגום
שי סנדיק