האיש שצפה בנשים

טוען...

האיש שצפה בנשים

מחיר מיוחד ‏39 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪
סודות אפלים #2
 
אין מה לקנא בסבסטיאן ברגמן: חייו האישיים הגיעו לשפל, בחוץ יוקדת שמש שאינה מרפה, ולגל החום הלא אופייני מתלווה גם גל רציחות של נשים ברחבי העיר שטוקהולם. יחידת חקירות הרצח הלאומית הגיעה למבוי סתום: כל הסימנים מלמדים על מעורבות של הרוצח הסדרתי אדוארד הינדה, אבל סבסטיאן ברגמן, הפרופיילר המבריק, כבר שלח אותו לכלא לפני למעלה מעשור. איך מתקשרים הרמזים לרציחות העכשוויות, האם הרציחות הללו קשורות לברגמן, ומה לכל זה ולתגלית המפתיעה כי החוקרת וניה ליתנר אינה אלא בתו?
 
כשברגמן מנסה להשתחל אל צוות החקירה מתברר לו כי הרציחות קשורות אליו יותר מששיער. וככל שהוא מעמיק וחוקר, הוא מגלה כי איש מהסובבים אותו אינו בטוח, במיוחד לא וניה.
 
"האיש שצפה בנשים" הוא הרומן השני בסדרת עלילותיו של סבסטיאן ברגמן וספר המשך לסודות אפלים. זכויות התרגום של הספר נמכרו בשלושים וארבע מדינות, והוא עובד לסדרת טלוויזיה מצליחה.
 
מיכאל יורת הוא אחד ממפיקי הקולנוע והטלוויזיה המובילים בסקנדינביה, וכן תסריטאי שנודע בין היתר בעיבודיו לכמה מספרי קורט וולנדר של הנינג מנקל.
 
האנס רוזנפלדט הוא אחד התסריטאים המובילים בשוודיה. הוא שימש מנחה בתוכניות רדיו וטלוויזיה ויצר את הסדרה "הגשר", המשודרת ביותר ממאה ושבעים מדינות.
במלאי
מק״ט
11201176
עמודים
592
יציאה לאור
28 בפבר׳ 2018
תרגום
אסף שור