האיש הרע הראשון

מחיר מיוחד ‏29 ₪ מחיר רגיל ‏94 ₪

שריל גליקמן מאמינה ברומנים הנמשכים מאות שנים ובנשמה שעוברת מתינוק לתינוק. היא עובדת בארגון ללא מטרות רווח המלמד הגנה עצמית לנשים, וגרה לבדה. כשהבוסים שלה שואלים אם בתם בת העשרים, קלי, תוכל להתארח זמן־מה בביתה, עולמה האקסצנטרי הסדור של שריל מתפוצץ בבת אחת. אבל דווקא קלי — הפצצה הבלונדינית האנוכית והאכזרית — היא זאת שדוחפת את שריל בבריונות אל עולם המציאות, ובאופן בלתי צפוי מובילה אותה לאהבת חייה.

האיש הרע הראשון, הרומן הראשון של מירנדה ג'וליי, הוא ספר עדין, מרתק ומצחיק באופן ערמומי, גדוש אהבה אימהית עזה ופנטזיות מיניות פראיות. זהו קול עכשווי אייקוני ומקורי להרהיב.

מירנדה ג'וליי היא יוצרת סרטים, כותבת ואמנית עטורת שבחים ופרסים. סיפוריה התפרסמו בניו יורקר, בפריז רוויו ובהרפרס. ספרה "אף אחד לא שייך לכאן יותר ממך" זכה בפרס הסיפור הקצר על שם פרנק אוקונור.

"שונה מכל דבר שקראתי אי־פעם... לג'וליי יש כישרון יוצא דופן בתיאור מהותה של המיניות... ספר מצחיק עד דמעות ומכאיב בחיוניותו." הניו יורק טיימס

"הנרטיב של ג'וליי ספוג חמלה... ספר מוזר וחכם להפליא על סקס, על אהבה ועל דרישות העבודה והאימהוּת... מרתק, מפתיע ומדויק מבחינה רגשית."

בוסטון גלוב

במלאי
מק״ט
11201150
עמודים
272
יציאה לאור
4 באוג׳ 2016
תרגום
יעל אכמון