האביב של בנות ספרינג

סופר/ת : אנה טוד
מחיר מיוחד ‏47 ₪ מחיר רגיל ‏94 ₪
"התופעה הספרותית הגדולה ביותר בדורה..." קוסמופוליטן
 
ארבע אחיות תרות נואשות אחר המתכון לחיים – הגירסה המודרנית של הספר 'נשים קטנות', מאת לואיזה מיי אלקוט, כמו שרק אנה טוד יכולה לכתוב.
 
האחיות ספרינג מג, ג'ו, בת' ואיימי, הן תופעת טבע בבסיס הצבאי בו הן גרות, בניו אורלינס. על אף שהן שונות ומגוונות, מאחר שאביהן משרת בעירק, ואמא שלהן מתחבאת במקום לא נודע, הפחדים שלהן זהים. 
במאבק לבנות חיים שיוכלו להתגאות בהם, וברצון למצוא את דלת היציאה מהמקום בו הן תקועות, שנה אחת תקבע את כל עתידן.
עם שפע של רומנטיקה, דרמה ופלפל, האביב של בנות ספרינג מקים לתחייה את הקלאסיקה של אלקוט, ומעלה את סצנות האהבה, המלחמה, ההתבגרות והמשפחה לשפה של המאה עשרים ואחת.
 
אנה טוד היא סופרת רבי המכר של הניו יורק טיימס ומקום ראשון ברבי המכר הבינלאומיים, עם הסדרה אחרי ש. היא הוגדרה על ידי ירחון הקוסמופוליטן כ-"תופעת הספרות הגדולה ביותר בדורה,"
אנה החלה לכתוב באתר החברתי וואטפאד, שנותן פלטפורמה לכותבים חובבנים. היא פרסמה פרק אחר פרק, את הסדרה אחרי ש, כספרות מעריצים של להקת וואן דיירקשן בשנת 2013. אחרי למעלה ממיליארד וחצי (!!!) הורדות של הספר, הוצאת ספרים גדולה בארצות הברית, הבינה שאנה היא סופרת אמיתית והציעה להוציא את הסדרה לאור. בשנת 2014 יצאה הסדרה בגירסה מודפסת ב – 30 שפות ברחבי העולם, והיא מקום ראשון במכירות רבי המכר באיטליה, בגרמניה, בצרפת ובספרד.
 
סרטי פאראמונט רשה את הזכויות לסרט המתבסס כל הסדרה, ואכן הסרט כבר נמצא בשלבי הפקה.
אנה זכתה בפרס סופרת הרומנטיקה החדשה המצליחה ביותר, בפסטיבל הרומנטיקה החדשה של סתיו 2016. 
במלאי
מק״ט
57648476
הוצאה
אהבות
עמודים
367
תרגום
ירדן אור