גיבורי האולימפוס 1 - הגיבור האבוד

סופר/ת : ריק ריירדן
טוען...

גיבורי האולימפוס 1 - הגיבור האבוד

סופר/ת : ריק ריירדן
מחיר מיוחד ‏74 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

ג'ייסון איבד את הזיכרון שלו. פייפר איבדה את אבא שלה. ומחנה החצויים איבד את החניך הכי אהוב שלו!
כשג'ייסון מתעורר הוא לא זוכר שום דבר. לא מי הוא, ולא איך הגיע לטיול שנתי של פנימייה ל״ילדים רעים״. הוא אפילו לא זוכר את החברה שלו, פייפר. ועכשיו הוא צריך להילחם במפלצות שתוקפות אותם — הי, זה הדבר היחיד שדווקא נראה מוכר!
גם לפייפר יש צרות משלה. אבא שלה נעדר, ולפי הסיוטים החוזרים שלה — הוא בסכנת מוות. איזה סיכוי יש לה להציל אותו?
ליאו דווקא מרוצה כשהוא מוצא את עצמו מוקף כלי עבודה ואימוני נשק. אבל למה השותפים שלו לביתן לא מפסיקים לדבר על קללה שהוטלה עליהם, ועל איזה אחד, פרסי ג׳קסון?
הגיבור האבוד הוא הראשון בסדרת גיבורי האולימפוס של ריק ריירדן, שחיבר את סדרות רבי־המכר פרסי ג׳קסון, מגנס צ'ייס, גורלו של אפולו ומשפחת קיין. חובבי החצויים, הנבואות ומסעות החיפושים יקראו אותו בנשימה עצורה, ויתחננו לספרי ההמשך.

ריק ריירדן, שזכה לכינוי "מספר הסיפורים של האלים", הוא סופר נוער אמריקני עטור פרסים. כנער הרבה לקרוא סיפורי מיתולוגיה וספרי פנטזיה ומדע בדיוני. הוא עבד 14 שנה כמורה לספרות ולהיסטוריה בחטיבת ביניים, עד שפרש כדי להקדיש את כל זמנו לכתיבה. כשבנו ביקש ממנו סיפור לפני השינה, חיבר לו סיפורים המשלבים בין עולם הפנטזיה לעולם המיתולוגיה האהובים עליו. סיפורים אלה הפכו לסדרה המצליחה פרסי ג'קסון והאולימפיים, שריתקה בני נוער מהעולם כולו וקירבה אותם לסיפורי המיתולוגיה היוונית.
ספרי הנוער של ריק ריירדן תורגמו ל־37 שפות, נמכרו ביותר מ־40 מיליון עותקים בארצות הברית בלבד, זכו בפרסים רבים ועובדו לקולנוע. 

הצצה לספר:

במלאי
מק״ט
10314341
הוצאה
מרגנית
יציאה לאור
26 בדצמ׳ 2021
תרגום
יעל אכמון