מחיר מיוחד 30 ₪ מחיר רגיל 68 ₪

תומס ואני - גיבורים אמיתיים #1

מחיר מיוחד 30 ₪ מחיר רגיל 68 ₪
במלאי
מק״ט
11001535
מאייר/ת
איה גורדון-נוי
עמודים
48
יציאה לאור
8 בפבר׳ 2012

לקרוא סיפור, להכיר דמויות מההיסטוריה, לראות את העולם באור חדש!

טל בן-שחר ושירלי יובל-יאיר מספרים בחריזה קלילה ובשפה פשוטה את סיפור הילדות של תומס אדיסון והלן קלר. בסיפור המסגרת מציגים הספרים משפחה ישראלית טיפוסית, משפחת חרמון. בכל ספר נתקל אחד מבני המשפחה בבעיה מוכרת מחיי היומיום ולומד כיצד להתמודד איתה באמצעות סיפורה של הדמות ההיסטורית. הקורא מוזמן להזדהות עם גיבורי הספר - הדמות המודרנית והדמות ההיסטורית - ודרך החוויות שלהם ללמוד להתגבר על קשיים.

תומס ואני הספר הראשון בסדרה מזמין את הילדים לפגוש את תומס אדיסון ואת העיקרון שלאורו פעל גדול הממציאים בהיסטוריה: תלמד לא להצליח או שלא תצליח ללמוד!

הלן ואני הספר השני מפגיש אותם עם סיפורה הלא ייאמן של הלן קלר ומלמד אותם עוד עקרון חשוב: כשמתרכזים במה שיש, ה'יש' גדל.

בסוף כל ספר יש דף להורים מאת ד"ר טל בן-שחר, שמסביר על הפסיכולוגיה החיובית ועל דרכי ההתמודדות שהיא מציעה.

"כהורים, אנחנו יכולים לחזק ולהשפיע על "שרירי החוסן הנפשי" של ילדינו, באמצעות מה שאנחנו אומרים ומקריאים להם, ועוד יותר מכך, בזכות הדוגמא שאנחנו משמשים עבורם. כשכתבנו את הסדרה "גיבורים אמיתיים" עמדה מול עינינו מטרה ראשונית וברורה - ליצור ספרות טובה, מהנה וערכית (קודם כל!), ספרות שעוסקת בדרך אמנותית בשאלות הרגשיות הבסיסיות של חיינו. אנחנו מקוים גם להציג בפניכם, (הורים וילדים כאחד) את העדשות שהפסיכולוגיה החיובית מציעה לנו להרכיב על עינינו - עדשות שעוזרות לנו להתמקד במה שעובד, לראות ביתר בהירות את החוזקות שלנו. עדשות שמשפיעות על השאלות שאנחנו שואלים ועל התשובות שהמציאות מחזירה לנו."

טל בן-שחר, ושירלי יובל יאירי

דר' טל בן -שחר הוא מרצה בעל שם עולמי בתחום הפסיכולוגיה החיובית. במשך שנים לימד בהארוורד קורס על ה"מדע של האושר". והיום הוא מלמד במרכז הבינתחומי. ספריו "באושר ובאושר" ו"אושר אפשרי" היו לרבי-מכר בינלאומיים

שירלי יובל- יאיר – היא בפסיכולוגיה קלינית, מוזיקאית, סופרת ומחזאית לילדים.

מידע נוסף
סופר/ת שירלי יובל יאיר
יציאה לאור 8 בפבר׳ 2012
עמודים 48
מאייר/ת איה גורדון-נוי
ספרים נוספים של שירלי יובל יאיר:
  1. דיאן ואני - גיבורים אמיתיים #4
    דיאן ואני - גיבורים אמיתיים #4
    מחיר מיוחד 30 ₪ מחיר רגיל 74 ₪