עת לבגוד, מהדורה מחודשת

סופר/ת : רזא כהלילי
טוען...

עת לבגוד, מהדורה מחודשת

סופר/ת : רזא כהלילי
מחיר מיוחד ‏74 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

"השלטון באיראן הפך לדיקטטורה רצחנית ומשמרות המהפכה היו הכוח הפנאטי שאיפשר לו לשלוט. התחלתי להבין את זה כשהחבר הטוב ביותר שלי וקרובי משפחתו נעצרו כיוון שהעיזו לתמוך בשינוי פוליטי. התפכחתי כשראיתי קבוצת נערות צעירות מוצאות להורג בחצר הכלא. יכולתי לעזוב לארצות הברית ולשים את כל זה מאחורי, אבל לא יכולתי, ידעתי שצריך לעשות משהו בשביל לשנות את זה".

רזא כהלילי, איש משמרות המהפכה, היה האיש האחרון שהייתם מדמיינים במרכזו של מותחן ריגול עוצר נשימה. ובכל זאת, האיש הרגיש הזה הפך לסוכן ריגול נועז, שניהל במשך עשור חיים כפולים בלב המאפליה של המהפכה האסלאמית. ספרו החושפני שהפך לרב מכר וזכה בפרס הספר הלאומי האמריקאי, הוא קריאת חובה לכל מי שרוצה להבין את האויב בפניו ניצבים ישראל, העם האיראני והמערב.

אם חשבתם שהאכזריות והברבריות שהפגינו הנוח'בות ב-7 באוקטובר נשמרה אך ורק ליהודים, ספרו של כהלילי יגרום לכם לחשוב שוב. בעלילת ריגול מסעירה של עצב ותקווה, אהבה, בגידה ומוות פוער האיש שביקש להציל את ארצו מציפורני האייתולות צוהר ייחודי, מבעית ומרתק אל האופן שבו פועל משטר טוטליטרי: הרעלת המוחות השיטתית, החדירה לכל פרט בחיי היום יום והרדיפה הרצחנית אחרי אזרחים שלא ישרו קו עם השלטונות.

רזא כהלילי עדיין חי. הוא מתגורר אי שם בארצות הברית וחי עם משפחתו תחת זהות בדויה. הוא ממשיך לקרוא גם היום להפלת שלטון האייתוללות, ומקווה שהמסרים שלו יגיעו כמה שיותר רחוק בעולם החופשי

במלאי
מק״ט
13861006
הוצאה
סלע מאיר
יציאה לאור
24 ביוני 2024