מחיר מיוחד 66 ₪ מחיר רגיל 94 ₪

עיר מקלט

מחיר מיוחד 66 ₪ מחיר רגיל 94 ₪
מק״ט
11001778
מחבר/ת
ליעד שהם
עמודים
352
יציאה לאור
27 בינו׳ 2013

מי רצח את מיכל פולג?

כשהיא נמצאת ללא רוח חיים בדירתה ועל גופתה סימני אלימות קשים, חייבת ענת נחמיאס, שוטרת מוכשרת ורגישה שזו חקירת הרצח הראשונה שלה, להבין מה עבר על מיכל בימים שלפני מותה. אילו כוחות אדירים העירה מרבצם הפעילה החברתית הנמרצת? האם אחד ממבקשי המקלט שלהם סייעה עומד מאחורי הפשע?

מיהו הבנקאי המסתורי שאחריו רדפה, ומה פשר הראיות הסותרות שנמצאו בזירה?

כאשר צעיר אפריקאי מודה ברצח, מפקדיה של ענת שָֹשֹים לסגור את התיק, אך היא חושדת במניעיו ומאמינה שמיכל פולג, בחורה קטנטונת בעלת כישרון מיוחד לעצבן אנשים, הסתבכה בסיפור שגדול עליה בכמה מידות.

בחברת הבוס המגושם ושובה הלב של מיכל, יוצאת ענת לפענח פאזל קטלני, המורכב מקורבנות ופושעי מלחמה, מלאכים ושדים, אידיאליסטים וציניקנים, ארגוני סיוע וארגוני פשע. התמונה שתחשוף תפגיש אותה פנים אל פנים עם רוע שלא ידעה כמוהו, עם דעות קדומות וגזענות, אך גם עם מסירות, גדלות נפש ותקווה.

ב"עיר מקלט" שוב שוזר ליעד שהם עלילה מסחררת, רבת פנים ועכשווית, הנעה במיומנות מהיכלות המשפט לחדרי חקירות וממסדרונות הכנסת למשכנות עוני. כמו גיבורי ספרו גם הוא מסרב לעצום עיניים, וללא משוא פנים מכניס את קוראיו אל נבכיה של תל אביב של מטה, על מראותיה ומוראותיה.

ליעד שהם, עורך דין במקצועו ומסופרי המתח הנקראים ביותר בישראל. ספריו: "עיר מקלט", "משפט חוזר", "שבוע באמצע החיים", "מספר חסוי", "החברים של אלוהים" ו"משחק הראיות", "מסדר זיהוי" היו לרבי-מכר וזכו לשבחי הביקורת.

מידע נוסף
מחבר/ת ליעד שהם
יציאה לאור 27 בינו׳ 2013
עמודים 352
ספרים נוספים של ליעד שהם:
 1. איש הפח: תיק נוער 2
  איש הפח: תיק נוער 2
  מחיר מיוחד 57 ₪ מחיר רגיל 82 ₪
 2. שבוע באמצע החיים
  שבוע באמצע החיים
  מחיר מיוחד 60 ₪ מחיר רגיל 85 ₪
 3. עיר מקלט - עטיפת הסדרה
  עיר מקלט - עטיפת הסדרה
  מחיר מיוחד 66 ₪ מחיר רגיל 94 ₪
 4. אבא בונה עוגה
  אבא בונה עוגה
  מחיר מיוחד 48 ₪ מחיר רגיל 69 ₪
 5. סוף המשחק: תיק נוער 3
  סוף המשחק: תיק נוער 3
  מחיר מיוחד 57 ₪ מחיר רגיל 82 ₪
 6. מסדר זיהוי
  מסדר זיהוי
  מחיר מיוחד 62 ₪ מחיר רגיל 89 ₪