עדיף למות

סופר/ת : לי צ'יילד
טוען...

עדיף למות

סופר/ת : לי צ'יילד
מחיר מיוחד ‏49 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

ריצ'ר מעולם לא הפנה גב לצרה או לבעיה. כרגע הוא באמצע כביש נטוש בלב אריזונה מול אחת כזאת: ג'יפ התנגש בעץ היחיד ברדיוס של קילומטרים מסביב. על ההגה שמוטה אישה. היא מתה?

תחת השמש המדברית חסרת הרחמים, דבר אינו כפי שהוא נראה.

ריצ'ר לוקח אותה אל עיירת הגבול הסמוכה, שראתה ימים טובים יותר. שמה מיכאלה פנטון, והיא יוצאת צבא שהפכה לסוכנת אף־בי־איי, ומנסה למצוא את אחיה התאום. האח הסתבך אולי עם החבורה הלא נכונה. רובם מעדיפים למות מאשר לבגוד בדנדונקר, המנהיג האכזרי שלהם ששולט מהצללים.

ריצ'ר טוב בלמצוא אנשים שלא רוצים להימצא, אך אט־אט מתחוור לו שזו אולי המשימה המסוכנת ביותר שלקח על עצמו מעולם. כישלון הוא לא אופציה, כי במשחק מסוג זה, למפסיד עדיף למות.

לי צ'יילד (שם העט של ג'ים גרנט) הוא מסופרי המתח המובילים בעולם. מדי תשע שניות נמכר בעולם אחד מספריו מעלילות ג'ק ריצ'ר, שמככבים דרך קבע בצמרת רשימות רבי־המכר. עד כה נמכרו יותר ממאה מיליון עותקים שלהם, ואחדים מהם הופקו לסרטים שוברי קופות ולסדרות טלוויזיה.

אנדרו צ'יילד, אחיו הצעיר של לי צ'יילד, הוא מחברם של תשעה מותחנים שראו אור תחת השם אנדרו גרנט. אנדרו הצטרף לכתיבה של סדרת ג'ק ריצ'ר החל מהספר הקודם, הזקיף.

"כתיבה חכמה, סצנות אקשן עסיסיות וטוויסטים דרמטיים!"        פבלישרז ויקלי

"לי ואנדרו צ'יילד חוזרים להרפתקה נוספת שנכתבה במשותף... אנדרו צ'יילד מחליק באלגנטיות אל הפרוזה המינימליסטית המאפיינת את הסדרה - ממכר לחלוטין!"                                                 הניו יורק טיימס

"תמהיל מדויק של אלימות וחשיבה אינטלקטואלית לפתרון בעיות."                                                             הטיימס

 

הצצה לספר

במלאי
מק״ט
11201714
הוצאה
כנרת זמורה
עמודים
286
יציאה לאור
4 במאי 2023
תרגום
שאול לוין