עד כאן

טוען...

עד כאן

מחיר מיוחד ‏46 ₪ מחיר רגיל ‏116 ₪

 

שֶפּ נֶקר חוסך זה מכבר ל"חיים שאחרי" – מפלט אידילי בעולם השלישי, שבו יכלכלו אותו חסכונותיו עד סוף ימיו. את פקקי התנועה בכביש המהיר בין ברוקלין לקווינס יחליפו הפעולות "לדבר, לחשוב, לראות ולהיות", ושינה מספקת. כששפ מוכר את העסק שלו תמורת מיליון דולר, נדמה שחלומו עומד להתגשם, אבל גלניס - אשתו זה עשרים ושש שנים - ממציאה אינסוף סיבות לדחיית הנסיעה. וכך, יום אחד שפ מודיע שהוא עוזב לאי בטנזניה, איתה או בלעדיה.

לגלניס, שבדיוק חזרה מבדיקה רפואית, יש חדשות בשבילו: הוא לא יכול לעזוב כי היא זקוקה לביטוח הרפואי שלו. אך הפוליסה שלהם מכסה רק חלקית את עלות הטיפולים, והחיסכון למען "החיים שאחרי" מידלדל עד מהרה.

עד כאן הוא רומן חורך ואכזרי בכנותו על נישואים שעומדים במבחן ומתחזקים אל מול מחלה קשה, המתבררת כהזדמנות בלתי צפויה לרוך ולאינטימיות מחודשת.

ליונל שרייבר היא מחברת רבי המכר הבינלאומיים חייבים לדבר על קווין והעולם שאחרי יום ההולדת, כלת פרס אורנג' לשנת 2005. ספריה תורגמו לעשרים וחמש שפות. היא מתגוררת בלונדון.

"שרייבר - סופרת המחוננת בעט נוקב ומשעשע - גורמת לנו לבחון מחדש שאלות קיומיות בסיסיות, כמו כמה באמת שווים החיים האלה שלנו."

וושינגטון פוסט

 

במלאי
מק״ט
11200655
עמודים
464
יציאה לאור
1 בנוב׳ 2012
תרגום
מיכל גורן