דרקונים בשמי סיאטל 1 - קסם אפל

טוען...

דרקונים בשמי סיאטל 1 - קסם אפל

מחיר מיוחד ‏49 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

ואל היא מחסלת בשכר, אבל זה לא הופך אותה לאדם הרע בסיפור. נהפוך הוא: היא מחסלת יצורים קסומים שפוגעים בבני אדם, והיא עושה את זה בשירות המדינה. זה אומר שיצורים קסומים לא מאוד אוהבים אותה, ובמפתיע גם בני אדם לא משתגעים אחריה. אולי זה קשור להומור המושחז והשחור שלה, לעובדה שעבודתה מחייבת אותה לשמור מרחק מכל מי ומה שיקר לליבה, לזה שהיא בכלל חצי־אלפית או לזה שהיא כל הזמן משתמשת בקמעות קסומים.

אלא שלבידוד יש מחיר, כזה שמכביד על הריאות ומעורר צפצופים מביכים, וכשהמפעילה של ואל ואחת מהבודדים שקרובים אליה לוקה בסרטן קשה ופתאומי, ואל מחליטה ששום דבר ואף אחד לא יעצרו אותה מלמצוא את הגורם למחלה ואת התרופה לה. אפילו לא דרקון, כאילו שבכלל יכול להיות בסיפור הזה דרקון. הם הרי עזבו את העולם שלנו לפני אלפי שנים.

ואז מגיע הדרקון. הוא רב־עוצמה, יהיר ובלתי נסבל. יש לו שם שוואל לא מסוגלת להגות ותוכניות משלו. שניהם יצטרכו ללמוד לעבוד ביחד, או להרוג זה את זה. ההבדל לא תמיד מאוד ברור.

"קסם אפל" הוא ספר מלא הומור, שנון ומשמח על הדרכים המפתיעות מאוד שבהן קסם יכול לשנות חיים, ועל דרקונים חתיכים במיוחד.

לינדזי ברוקר היא סופרת אמריקאית עצמאית. לפני שהתחילה לכתוב פנטזיה ומדע בדיוני במשרה מלאה היתה, בין היתר, מצילה, טבחית במסעדת מזון מהיר וחיילת בצבא ארצות הברית. היא כתבה מעל שישים ספרים, חלקם היו רבי־מכר. בזמנה החופשי היא אוהבת לטייל, לשחק טניס וכלבי ויסלה.

במלאי
מק״ט
59009787
הוצאה
ספרים בעלמא
עמודים
325
יציאה לאור
15 בספט׳ 2022
תרגום
אדוה לנציאנו