צומיקו והשועל המשועבד

סופר/ת : פורטריית
מחיר מיוחד ‏59 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

צומיקו הג'ימה היא יתומה שהתחנכה בבית הספר לבנות "מסדר מידורי הקדושה של האורות השמימיים". זהו מקום מנותק מהעולם, שדואג כי המתגוררות בו יעסקו בלימודים ולא בענייני השעה, גם כשאותם עניינים נוגעים להופעתו של גזע חדש: האמראנתים. הם אינם בני אדם ולא חיות אך יש להם מאפיינים של אלה וגם של אלה, והם המיתוסים והאגדות שלנו שקרמו עור וגידים. הופעתם משפיעה על האנושות, והניסיונות לכונן שלום עם גזע חזק ולא לגמרי מובן מעוררים קונפליקטים רבים ופחד.

כשצומיקו מקבלת לפתע ירושה גדולה מקרובה רחוקה שלא הכירה, היא מגלה שביחד עם האחוזה וההון נמסר לה גם נכס משפחתי עוין ומסויג: רב־משרתים. והוא לא בן אדם. ארג'נט האמראנתי שירת את משפחת הג'ימה במשך מאות שנים. אם צומיקו לא תחדש את הקשר הרב־דורי איתו הוא ימות. והוא שונא אותה.

לארג'נט ולצומיקו יש מטרה משותפת: שניהם רוצים בשחרורו של ארג'נט מהשעבוד הארוך. אבל מסתבר שזו משימה סבוכה במיוחד, וככל שחולפים הימים, והשניים מתוודעים זה לזה ומתמודדים עם עולם מורכב וקסום של בני אדם, אמראנתים ובני כלאיים שלא תמיד פניהם לשלום, הם מתחילים לתהות עד כמה הם באמת רוצים שדרכיהם ייפרדו.

צומיקו והשועל המשועבד הוא סיפור שמערער את גבולות המציאות והדמיון ומאפשר להגדיר מחדש מהי אהבה, ומי יכול וראוי להיות נאהב.

פורת'רייט הוא שמה הבדוי של סופרת שהחלה את דרכה ככותבת ספרות מעריצים (פאנפיקים), ולאחר מכן החלה לברוא עולמות משלה – עולמות רומנטיים ומלאי יצירתיות, חום והתלהבות.

במלאי
מק״ט
5900971
הוצאה
ספרים בעלמא
יציאה לאור
27 בפבר׳ 2022