צוללת

סופר/ת : דנתורן ג'ו
טוען...

צוללת

סופר/ת : דנתורן ג'ו
מחיר מיוחד ‏29 ₪ מחיר רגיל ‏89 ₪
הספר חסר זמנית במלאי

שלום, אני אוליבר טייט, הפרוטגוניסט בספר שלפניכם. לעתים קרובות אני משתמש במילה כגון פרוטגוניסט, ואחרי רגע במילה כגון דפוק. אלה שאיפותי בחיים:

1) לגלות למה אבא שלי נשאר לפעמים ימים שלמים במיטה.

2) לגלות למה אמא שלי מקבלת שיעורי גלישה – וככל הנראה יותר מזה – מאיזה דפוק שנראה כמו היפי.

3) לאבד את הבתולים לפני הגיל החוקי – יש לי קצת יותר משנה.

אני מנהל מעקב אחר יחסי המין של ההורים שלי על פי העמעם בחדר השינה שלהם. אני יודע שהם עשו את זה כשלמחרת בבוקר העמעם מסובב לאמצע (תאורה רומנטית). ההורים שלי לא עשו סקס כבר חודשיים, ועל פי המחקר שערכתי הדבר מעיד על משבר צפוי בנישואיהם.

אני אשתמש בשיטות שונות להציל את נישואיהם. קראתי את הספר "שיטות פשוטות – נישואים מצוינים". אני יודע כמה חשוב לצאת לטיולים. אני יודע על פנג שואי ועל כך שקירות בצבע אפרסק עלולים לעודד בגידה.

ישנן בספר דמויות נוספות, שוליות יותר: ג'ורדנה שאני מעוניין בה רומנטית למרות האקזמה שלה. זואי, שאין לה חברים בבית הספר פרט לאחת המגישות בקפיטריה. אני ממש מרחם על זואי, וזה משפר את הרגשתי לגבי החיים שלי עצמי. וישנו גם החבר שלי צ'יפס, בריון יוצא מן הכלל. הוא גרם למורה שלנו לחינוך דתי לבכות.

הספר הזה אולי לא ישנה לי את החיים.

אבל אין לדעת כיצד ישפיע על חייכם.

ג'ו דנתורן נולד וגדל בסוואנזי שבוויילס. שיריו הוקראו בטלוויזיה וברדיו הבריטיים והוא הופיע בפסטיבלים בריטיים שונים. כיום, בגיל עשרים ושש, ג'ו מתגורר בלונדון. "צוללת" הוא הרומן הראשון פרי עטו.

חסר זמנית במלאי
מק״ט
11200205
עמודים
336
יציאה לאור
8 באוג׳ 2010
תרגום
יעל אכמון