ברידג'רטון 4 - לחזר אחר מר ברידג'רטון

טוען...

ברידג'רטון 4 - לחזר אחר מר ברידג'רטון

מחיר מיוחד ‏49 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

 

"פשוט נפלא, מלא קסם, הומור ושנינות."

Kirkus Reviews  

***

המשך עלילותיה של המשפחה אשר הפכה לתופעה עולמית!

***

סיפורם של קולין ופנלופי

 

פנלופי פת׳רינגטון העריצה בחשאי את אחיה של חברתה הטובה ביותר במשך... ובכן, נדמה שלנצח. אחרי שבמשך מחצית מחייה צפתה בקולין ברידג׳רטון מרחוק, נדמה לה שהיא יודעת עליו כל מה שיש לדעת, עד שהיא במקרה חושפת את סודו הכמוס ביותר... וחוששת שאינה מכירה אותו כלל.

קולין ברידג׳רטון עייף מלהיחשב פוחז מקסים וקל דעת, עייף מבעלת הטור הרכלנית והנודעת לשמצה ליידי וויסלדאון, שכמו אינה מסוגלת לפרסם מהדורה מבלי להזכיר את שמו. אבל כאשר קולין שב ללונדון ממסע בחו״ל, הוא מגלה שחייו אינם שבים למסלולם – בעיקר כאשר מדובר בפנלופי פת׳רינגטון! הבחורה שהייתה תמיד שם מתחילה לפתע לרדוף אותו בחלומותיו. כאשר הוא מגלה שלפנלופי חלומות משלה, הרווק החמקמק חייב להחליט... האם היא מהווה איום גדול על חייו – או שמא הבטחה לסוף מאושר?

ג׳וליה קווין, שספריה נמצאים ברשימת רבי המכר של הניו יורק טיימס, שמחה להפריך את המיתוס שנשים חכמות לא קוראות (או כותבות) רומנים רומנטיים, ומי שצופה בשידורים חוזרים של התוכנית החוליה החלשה יוכל לראותה זוכה ב - 79,000 דולרים. היא גילתה חוסר ידע מוחלט בבייסבול, מוזיקת קאנטרי וצעצועים, אבל היא גאה לומר שהצטיינה בכול נושא הקשור בבריטניה ובספרות, ענתה נכון על כל השאלות בנושאי היסטוריה וגיאוגרפיה, וידעה על קיומו של דה וינצ׳י זמן רב לפני שהופיע ״צופן דה וינצ׳י.״

גברת קווין, בוגרת הרווארד ורדקליף, היא אחת משש עשרה כותבות הרומנים הרומנטיים היחידות בארצות הברית שהוכנסו להיכל התהילה האמריקאי. הספרים שלה תורגמו ל-32 שפות, והיא מתגוררת עם משפחתה בצפון מערב ארצות הברית.

 

הצצה לספר

 

במלאי
מק״ט
57831106
הוצאה
אהבות
עמודים
400
יציאה לאור
12 ביולי 2023
תרגום
יפעה הדר