מחיר מיוחד 10 ₪ מחיר רגיל 88 ₪

בעיה קטנה

מחיר מיוחד 10 ₪ מחיר רגיל 88 ₪
במלאי
מק״ט
10270250
עמודים
448
יציאה לאור
13 במאי 2008

ג´ורג´ הוֹל אינו מבין את הצורך הכפייתי המודרני לדבר על הכול. "סוד שביעות הרצון, חש ג´ורג´, הוא בהתעלמות מוחלטת מדברים רבים." אבל יש דברים בחיים שאי-אפשר להתעלם מהם.

ג´ורג´ בן ה-57 מסתגל בנחת לחייו כפנסיונר. אבל אז קייטי, בתו הסוערת, מודיעה שהיא מתחתנת שנית, עם ריי. המשפחה לא מרוצה – אחיה, ג´יימי, אומר שלריי יש "ידיים של חונק", ואמהּ ג´ין מוטרדת מן הוויכוחים המתלווים להכנות לחתונה, שמפריעים לפרשיית האהבים המאוחרת והמְספקת למדי בינה לבין עמית לשעבר של בעלה. בד בבד החיים המסודרים והנעימים שג´יימי אירגן לעצמו מתפוררים כשהוא ממאן להזמין את אהובו, טוני, לטקס הכלולות הטעוּן. ואז ג´ורג´, שנשכח קצת בכל המהומה, מגלה נֶגע מבשֵׂר רעות בירכו, ובשקט מתחיל לצאת מדעתו.

האופן שבו האנשים הרגישים האלה מתפרקים לגורמים – ומתאחדים – כמשפחה הוא הנושא האמיתי של הספר הזה, דיוקן מדריך מנוחה ועם זאת מצחיק להפליא של אדם מכובד המנסה לאבד את שפיותו בנימוס.

מארק האדון הוא סופר, מאייר ותסריטאי אנגלי, שפירסם 18 ספרים לילדים. ספרו "המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה" ראה אור ב-30 מדינות, נבחר ל"ספר השנה 2003" והיה לרב-מכר עולמי.

"
נוגע ללב, משעשעאנושי... כתוב להפליא." הטיימס

"
הקטעים העילאיים של הספר הגאוני הזה הם אלה שבהם ג´ורג´ מנסה לא להתעמת עם הפחדים הקשים ביותר שלו. זו סתם בעיה קטנה, כמו שהוא אומר לעצמו. המסע הנפשי שהוא עובר משורטט ביד אמן." סנדיי טלגרף

"
מארק האדון מביא את המשפחה המתפרקת לשלב מייסר, מכמיר לב ומצחיק עד דמעות, והקורא אינו יכול להסיט את מבטו ממנה." דיילי אקספרס

מידע נוסף
סופר/ת מארק האדון
יציאה לאור 13 במאי 2008
עמודים 448