אמרלד, ילדת פיות 1 - פריחתה של רוז

מחיר מיוחד ‏44 ₪ מחיר רגיל ‏87 ₪

"לפתע חשה דקירה חדה מפלחת את שִכמותיה. זה כָּאב. לא היה זה כאב בלתי נסבל, אך היה זה בהחלט כאב מעיק. ואז, בתוך רגע אחד קרה דבר מופלא, שאותו יכלה אמרלד רק לדמיין לעצמה.‬ משתי שכמותיה החלו לבקוע בעדינות שתי כנפיים לבנבנות ודקיקות, שנראו שבריריות מאוד, וגופה החל אט-אט להתכווץ."

אמרלד בת האחת-עשרה מעולם לא שמעה על ארץ-קסם עד שקיבלה את כנפיה והפכה לילדת-פיות. כאשר אִמה (וינטר בלו) מספרת לה על העולם הקסום, אמרלד ממהרת לבקר בו ומגלה שהוא נמצא בצרה. כעת עליה לצאת לעזרתם של יצורים מופלאים שראתה רק בחלומותיה, ולהרפתקה הגדולה של חייה.

פריחתה של רוז הוא ספר ראשון בסדרה אמרלד, ילדת-פיות המתרחשת בעולמה של ווינטר בלו. הצטרפו אל אמרלד ואל חבריה להרפתקה מופלאה, רצופת הפתעות, סכנות ואתגרים, ויחד תגלו את הקסם החזק מכול – קסם החברות והאהבה.

אשכר אברליך בריפמן, סופרת הילדים והנוער הידועה, פירסמה עד היום שמונה-עשר ספרים, ובהם סדרת ווינטר בלו, ילדת-פיות. היא גרה עם משפחתה על גבול יערות הכרמל ואוהבת לשוטטת בטבע והקרוב לביתה. בהשראתו בראה בספריה עולמות פנטסטיים, עשירים בנופים מלאי יופי ובשלל יצורים עתירי דמיון. סדרת הספרים שלה ווינטר בלו, ילדת-פיות זכתבה במאות אלפי קוראים, וספריה היו לרבי-מכר. בסדרת ההמשך החדשה אמרלד ילדת-פיות אשכר מחזירה אותנו לביקר מחודש ומרגש במאי פעם בעולם הפיות הקסום שבראה.

הביקורות משפחות את סדרת ווינטר בלו ילדת-פיות
"ווינטר בלו, ילדת פיות היא אחת ההצלחות הגדולות של השנים החאורנות בתחום ספרות הנוער בישראל" מיה סלע, הארץ

"ספרי ווינטר בלו מבטאים אוניברסאליות. הכתיבה קולחת מליחה לספק חווית קריאה נעימה, זורמת וגם סוחפת." טליה דיסקין, הארץ

"הרפתקאותיה של ווינטר בלו נקראות בשקיקה" עלית קרפ, לאישה

במלאי
מק״ט
11001821
עמודים
432
יציאה לאור
16 באוק׳ 2012