אחות חורגת

טוען...

אחות חורגת

מחיר מיוחד ‏39 ₪ מחיר רגיל ‏88 ₪

 

איזבל צריכה להיות מאושרת — היא עומדת לזכות בנסיך יפה תואר. אלא שאיזבל אינה סינדרלה, הנערה היפה שאיבדה את נעל הזכוכית וכבשה את לבו של הנסיך. היא האחות החורגת המכוערת שלה, שכרתה את אצבעות כף הרגל כדי להתאים לנעל של סינדרלה.

זה מה שמגיע לנערה פשוטה בְּעולם שמעריץ יופי; נערה לוחמנית בְּעולם שמצפה ממנה להיות צייתנית וכנועה.

איזבל ניסתה להשתלב בחֶברה. למלא את הציפיות של אמא שלה להיות כמו סינדרלה, אחותה החורגת. להיות יפה. להיות מתוקה ונעימה. היא פגעה בעצמה כדי לשרוד בעולם שאינו מעריך נערה כמוה. אבל זה רק הפך אותה למרושעת, קנאית וחלולה.

עכשיו יש לה הזדמנות לברוח ולשנות את גורלה, יש לה הזדמנות להוכיח את מה שאחיות־חורגות מכוערות תמיד ידעו: דרוש יותר מכאב לב כדי לשבור נערה.

סופרת רבי המכר ג'ניפר דונלי ממשיכה את הגרסה המקורית של סיפור סינדרלה. בכתיבה חכמה ושנונה היא שולחת את הגיבורה שלה, שאיש אינו רואה אותה, למסע מַעצים ומשחרר ולהגדרה חדשה של מושג היופי.

ג'ניפר דונלי גדלה במדינת ניו יורק, ועד כה פירסמה 13 ספרים. היא גרה בעמק ההדסון בניו יורק עם בעלה, בתה ושני כלבי הצלה.

"מסע המימוש העצמי המנצח של איזבל מוכיח שאפשר למצוא יופי בהרבה דברים מֵעֵבֶר לסתם פנים יפות... אגדה מרגשת שתותיר אתכם ללא נשימה."                                   קירקוס

"אגדה מחודשת שמתמקדת בכוח שלנו לקחת אחריות על גורלנו ולהגיע לחופש פנימי וחיצוני."                            פבלישרס ויקלי

במלאי
מק״ט
11002407
עמודים
348
יציאה לאור
10 בנוב׳ 2022
תרגום
חמוטל ילין