אהבה ובגידה, נישואים וגירושים - הלן פישר

סופר/ת : הלן פישר

אהבה ובגידה, נישואים וגירושים - הלן פישר

סופר/ת : הלן פישר
‏98 ₪

האם ההתאהבות דרושה להמשך קיומנו? האם האורגזמה הנשית מעודדת את הקשר הזוגי? האם כל הנשואים סובלים מ"גירוי השנה הרביעית"? מדוע שונה כל כך גישתם של גברים ונשים לאהבה? מדוע אנחנו מתנהגים כפי שאנו מתנהגים כלפי המין השני?

ד"ר הלן פישר, אנתרופולוגית אמריקאית, עונה על הרבה שאלות על ההתנהגות המינית ומוכיחה כי כאשר הטבע קורא - אנו מקשיבים לו. אהבה ממבט ראשון, הפיתוי והמרדף, ארוחות ערב לאור נרות, אינטימיות, הומוסקסואליות, ניאוף - כל אלה מתבררים על רקע ארבעה מיליון שנות "היסטוריה" של המין האנושי. פישר מפזרת את המיסטיקה האופפת את הרומנטיות וההתקשרות הזוגית, שלא פעם נראות בעיננו כגחמה חסרת היגיון. היא מציגה הסברים חדשים להתאהבות, לנישואים ולגירושים, ורעיונות מפתיעים לגבי עתיד המיניות.

"נושאים כמו נישואים, מין ואהבה עולים ללא הרף במחשבתנו ובשיחותינו. הלן פישר, המסתמכת על מידע אנתרופולוגי ואתנולוגי נרחב, מציעה תיאוריה חדשה ומאתגרת לגבי התפתחותו ועתידו של הקשר הזוגי האנושי."
"ספרה של פישר, הכובש כל קורא בסגנונו הצלול והקולח, עונה כל כל אותן תמיהות שגרמו לאמך (או לרבי, או למדריך בצופים) להאשים את אלוהים/ או את ההורמונים...תחזיתה לגבי חברה שיוויונית ופתוחה יותר מציירת עתיד מלא תקווה".
"ספר שהקריאה בו מענגת ומרתקת"
"פרובוקטיבי"

כתוב חוות דעת שלך
הנך סוקר:אהבה ובגידה, נישואים וגירושים