מחיר מיוחד 50 ₪ מחיר רגיל 84 ₪

אבק יהלומים

מחיר מיוחד 50 ₪ מחיר רגיל 84 ₪
במלאי
מק״ט
10313688
מחבר/ת
אדיבה גפן
עמודים
288
יציאה לאור
7 במאי 2007
"ידיעות שמגיעות בלילה הן כמו שדים הבאים מהחושך. מוטב לדחות את ההתמודדות איתן לאור היום. כיסיתי את הראש בשמיכה. לא לשמוע את הטלפון, לא לענות, לא להיות... ובכל זאת הסקרנות גאתה..."
 
שיחת טלפון לילית מבהילה את גבריאלה אל חצר המעבדה לייצור אבקות יהלומים, שם מתגוררים סבא מקס האהוב ויקוב-עיתונים, חברו התמהוני. בפאתי החצר המוזנחת מוטלת גופת אישה יחפה.
 
מי היא האישה, ואיך התגלגלה דווקא לחצר של סבא מקס? את מי היא עמדה לפגוש באותו הלילה? מה הקשר שלה לתמונת שמן מסתורית שצוירה בראשית המאה העשרים בווינה ונעלמה בענני העשן של מלחמת העולם השנייה? ובעיקר, מי הן שלוש היפהפיות המסתוריות שהופעתן הפתאומית על גבי הציור מטרידה את כולם?
 
גבריאלה עמית, תל אביבית תוססת ונועזת, היא לא אחת שתעמוד מנגד. היא מזנקת אל לב לבה של התעלומה המאיימת על כל היקר לה, ומסירה בדרכה את האבק מעל סודות משפחה אפלים.
 
אבק יהלומים הוא רומן-מתח מסחרר, מרגש ורב הפתעות, והוא גם סיפורה של אישה צעירה וקשוחה הנאבקת לשמור על שלומם של היקרים לה, ושברגע הכי פחות צפוי בחייה מוצאת אהבה.
 
מתוך הביקורות על ספריה הקודמים של אדיבה גפן:
 
"אין ספק שאדיבה גפן היא סופרת ספרי המתח המשובחת שלנו. העלילה משעשעת, הדמויות עסיסיות... ההומור והאירוניה העצמית הם ערך מוסף מהנה במיוחד... אם אתם קוראים רק מותחן אחד, קחו את זה של אדיבה גפן."
 
 
מירי פז, גל"צ
מידע נוסף
מחבר/ת אדיבה גפן
Author אדיבה גפן
יציאה לאור 7 במאי 2007
עמודים 288
ספרים נוספים של אדיבה גפן:
 1. צל של מלאך
  צל של מלאך
  מחיר מיוחד 53 ₪ מחיר רגיל 89 ₪
 2. הנערה שלא היתה
  הנערה שלא היתה
  מחיר מיוחד 53 ₪ מחיר רגיל 89 ₪
 3. נעדרת
  נעדרת
  מחיר מיוחד 58 ₪ מחיר רגיל 96 ₪
 4. תחנה סופית – ערד
  תחנה סופית – ערד
  מחיר מיוחד 53 ₪ מחיר רגיל 89 ₪
 5. הצגה יומית
  הצגה יומית
  מחיר מיוחד 59 ₪ מחיר רגיל 98 ₪
 6. 10314197
  הבחורים של קלרה
  מחיר מיוחד 58 ₪ מחיר רגיל 96 ₪