הצהרת נגישות כנרת

טוען...

כנרת הצהרת נגישות

עודכן: אפריל 2020.

כללי
כנרת שואפת להבטיח כי שירותיה יהיו נגישים לבעלי מוגבלויות.
כנרת השקיעה כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלו יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלויות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות עצמאות.

נגישות ב-כנרת
כנרת מעמידה לרשותך את widget הנגישות לאתר UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל- kineret.mystore.tay לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן באינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות
ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של kineret.mystore.tay על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתינו רגע לתפריט הנגישות לטעון במלואו.

הצהרת אחריות
כנרת ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את נגישות האתר והשירותים שלו מתוך אמונה שמדובר בחובתנו המוסרית הקולקטיבית לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם עבור אלה מאיתנו עם מוגבלות.

למרות מאמצינו להנגיש את כל העמודים והתכנים באתר כנרת, יתכן ותכנים מסוימים טרם הותאמו במלואה לתקני הנגישות המחמירים ביותר. זה עשוי להיות תוצאה של לא מצא או זיהה את הפיתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך
אם אתה נתקל בקשיים עם תוכן כלשהו באתרכנרת או שאתה זקוק לעזרה בכל חלק מהאתר שלנו, אנא פנה אלינו במהלך שעות פעילות רגילות כמפורט להלן ונשמח לעמוד לרשותך.

צור איתנו קשר אם ברצונך לדווח על נושא נגישות, יש לך שאלות או זקוק לעזרה, אנא צור קשר עם kineret.mystore.today תמיכת לקוחות כדלקמן:

דואר אלקטרוני: [email protected]