מחיר מיוחד 25 ₪ מחיר רגיל 35 ₪

נייג'לה נותנת ביס

מחיר מיוחד 25 ₪ מחיר רגיל 35 ₪
מק״ט
11000227
מחבר/ת
נייג'לה לוסון
עמודים
256
יציאה לאור
29 באפר׳ 2004

סוף - סוף אפשר לקרוא גם בעברית את הבשלנית הזוהרת ביותר בעולם! נייג'לה לוסון, השפית מהתוכנית הפופולרית נייג'לה נותנת ביס (ערוץ 2), חושפת כאן את כל הסודות שהפכו אותה למלכה הבלתי מעורערת של תוכניות הבישול. תשוקתה לאוכל מעולה, אך לא מסובך להכנה, ניכרת בכל אחד מהעמודים המרהיבים של הספר, הכולל מתכונים מדויקים, טיפים קטנים ומועילים, עצות מרגיעות וצילומים עוצרי נשימה. בספר עשרה שערים, המחולקים בהתאם להיגיון המעשי המנחה את נייג'לה לוסון בכל יחסה לאוכל: לפעמים יש לנו צורך במתכונים מהירים לסוף יום העבודה, לפעמים במתכונים לארוחות חגיגיות המעוררות רושם, יש מתכונים לימי סגריר ויש לארוחות בוקר לכל המשפחה.

נייג'לה מנהלת דיאלוג ערני ושובב עם הקוראים בספרה, וניכר שהיא מעוניינת באמת ובתמים לשתף אותנו בתענוגות האכילה. וכשההצעה באה ממנה, מי יכול לסרב? "אימהות עובדות חייבות להודות לנייג'לה... מה שמבדיל אותה מכל מחברת ספרי בישול אחרת היא האמפתיה שלה לנשים עובדות והריאליזם שלה..."

נייג'לה לוסון למדה לימודים קלאסיים באוקספורד והחלה את דרכה בתקשורת במוסף הספרותי של ה"סאנדיי טיימס". עם מינויה לעורכת הגסטרונומית של הירחון "ווג" החלה לפרסם מתכונים מקוריים, המבוססים על שיפורם של מתכונים קלאסיים מסובכים, והיום היא מנחה תוכניות בישול בערוץ 4 וכותבת טור אוכל ב"נין - יורק טיימס". תוכנית הטלוויזיה שלה "נייג'לה נותנת ביס", שעליה מבוסס ספר זה, זוכה להצלחה בעולם כולו ומשודרת גם בישראל.

מידע נוסף
מחבר/ת נייג'לה לוסון
יציאה לאור 29 באפר׳ 2004
עמודים 256