>ספרות מקור>ה>הלו דורית>
שם ספרהלו דורית
שם מחברניר דרום
מו"ל מקורכנרת, זמורה
שנת הוצאהמרץ 2015
שפת מקורעברית
גודל13.5*21
מס` עמודים304
מחיר79
בכל שנה בקיץ הן נפרדות. דורית נוסעת לבלות אצל אנטי רייצ'ל בתל אביב, ואף אחד לא באמת יודע לאן נוסעת אמא שלה. אבל בקיץ הזה מלווה את דורית דולי פרטון, הזמרת שהיא מעריצה. כשדורית מגלה שאמה, השרויה בדיכאון עמוק, שיקרה לה במשך שנים, הזעם והתסכול גורמים לה לצאת עם דולי למסע שישנה את חייה.
סיפור ההתבגרות של דורית והאהבה שהיא מוצאת הרחק מהבית משתלבים בסיפור חייהם של המבוגרים סביבה, שגם הם עדיין לומדים את דרכם בענייני אהבה, מוות והתגברות על מכשולים פנימיים וחיצוניים. דורית, בובי בן כיתתה, אנטי רייצ'ל ואהובה המיתולוגי נייתן, כולם דמויות בלתי נשכחות, חיוניות ויוצאות דופן בספרות העברית.

"עונג קריאה נדיר, מלא חמלה סוחפת ויופי אמיתי. לא תרצו להיפרד מאף אחת מהשורות, מאף אחת מהדמויות ומאף אחת מההבטחות שהספר מציע לחייכם שלכם".
ירון פריד

"הלו דורית, ממש כמו שיר קאנטרי יפה, הוא סיפור התבגרות מלא בפרטים קטנים המצוירים במבט חד וביד אמן, ומתוכם קורנת תשוקה אדירה לחיים".
יהלי סובולניר דרום, יליד ירושלים, בוגר המחלקה לתקשורת חזותית ב"בצלאל". ניר עבד שנתיים בעיצוב לטלוויזיה בניו יורק, וב-11 בספטמבר 2001 נסע באחת הרכבות האחרונות שנכנסו למנהטן וחזה מקרוב בנפילת מגדלי התאומים.
בעשור האחרון הוא עובד בתל אביב כמעצב גרפי וכמרצה לעיצוב אינטראקטיבי. בין השאר, עיצב עשרות עטיפות ספרים.
ניר נשוי לנעמי, ואב לאוּרי, בן ומיקה.
הלו דורית הוא ספרו הראשון. בהומור, ברגישות ובתשומת לב נדירה לפרטים משמיע ניר דרום את קולן המיוחד של דמויותיו. הוא מספר את סיפורן במונולוגים מקוריים, שכמו נמסרים למאזין חיצוני, אולי הקורא, שמוזמן ללוות אותן במסע של תשעה ימים בין ירושלים, תל אביב ומנהטן.

הלו דורית / ניר דרום by כנרת זמורה ביתן

 
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ