>עיון>פסיכולוגיה>א>איך לגלות שקרים>
שם ספראיך לגלות שקרים
שם מחברפמלה מאייר
מו"ל מקורדביר
שנת הוצאהיולי 2014
שפת מקוראנגלית
שם מתרגםגיא הרלינג
גודל21*13.5
מס` עמודים272
מחיר89

אנשים סביבנו משקרים לנו כל הזמן — חברים, בני משפחה, עמיתים לעבודה, אנשי מכירות. איש מאיתנו אינו חסין, וכולנו קורבנות של כמעט מאתיים שקרים ביום. לא עוד.

 

בספר איך לגלות שקרים תמצאו את:

   הבעת הפנים המסוכנת ביותר שיש להיזהר ממנה במערכות יחסים עסקיות ואישיות.

   עשר השאלות שיגרמו לאנשים לספר לכם הכול.

   חמישה שלבים פשוטים לזיהוים וחיסולם של השקרים המסופרים כמעט בכל משא ומתן עסקי ובכל ריאיון.

   עשרות תנוחות גוף והבעות פנים שאמורות להדליק נורה אדומה.

   התגובות המילוליות המבחינות בין סיפורים אמתיים לבדיות.

איך לגלות שקרים חושף את כל מה שמסתתר ממש מתחת לאף בכל פגישה, ריאיון עבודה ומשא ומתן. הוא משלב בין מיומנויות זיהוי הבעות פנים, שיטות חקירה וידע אקדמי ומעשי מקיף על שקרים, מלמד שפה סודית של מחוות וביטויים ומספק כלים לזיהוי רמאות שהיו ידועים עד כה רק לקומץ מדענים, חוקרי משטרה ואנשי מודיעין. הספר מדריך כיצד לפענח כל מפגש עסקי או אישי, להגיע ישירות אל האמת, ולבנות מעגל קרוב של יועצים אמינים.

איך לגלות שקרים הוא ספר עזר שימושי לכל מי שמבקש לצלוח מצבים עתירי סיכון ולחסוך לעצמו עוגמות נפש ונזקים כלכליים ואישיים אדירים.

פמלה מאייר היא המייסדת והמנכ"לית שלCalibrate,  חברה המספקת הכשרה בגילוי מעשי רמאות, ושל Simpatico Networks, המחזיקה בבעלותה ומפעילה רשתות חברתיות ועסקיות באינטרנט. היא בעלת תואר MBA מאוניברסיטת הרווארד ומ"א במדיניות ציבורית מאוניברסיטת קלרמונט, ובוחנת מעילות מורשית. מאייר מומחית בשיטות חקירה ורִאיוּן מתקדמות, בניתוח התנהגות מילולית, בפענוח הבעות פנים ושפת גוף ובשימוש בהם ובפסיכולוגיה כדי לזהות רמאות. עדכונים קבועים על ממצאים חדשים בתחום מופיעים בבלוג שלה:

liespotting.com
איך לגלות שקרים / פמלה מאייר by כנרת זמורה ביתן

 
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ