>ספרות מקור>א>אותה האהבה, כמעט‏>
שם ספראותה האהבה, כמעט‏
שם מחברמירי רוזובסקי
שנת הוצאה2005
שפת מקורעברית

 


אותה האהבה, כמעט
מגולל את סיפורה של חברות מרה ועצומה, אוהבת ונבגדת, שנפסקת פעמים רבות לאורך השנים אך אף פעם לא נגמרת.

במרכז הספר היפהפה הזה ניצבות שלוש חברות טובות: בָּלי, שלומציק ונעמה, שהקשרים ביניהן נפרשים משנות ה-70 ועד ימינו. כמו בדֶז'ה ווּ מכושף יוצרת מירי רוזובסקי זיכרון חי וכובש, וגברים ונשים שיעוררו בכם את התחושה שאתם מכירים אותם בצורה קרובה ואינטימית, עד סוף העלילה הדרמטי והמטלטל.

בשפה מאופקת אך מרגשת מביאה מירי רוזובסקי סיפור ישראלי מאוד ועכשווי מאוד, וכתיבתה נושאת עמה איכות של חוט תיל – היא עדינה, כמעט דקיקה, אך עם זאת חזקה וחותכת. החוט המשולש, שאיתו היא טווה בכישרון רב, לא במהרה יינתק או יישכח מזיכרונכם.

אותה האהבה, כמעט הוא הזמנה לפגוש את מי שהיינו ומי שהפכנו להיות, בספר נוגע ללב ונוקב בו זמנית, שבמרכזו שלוש גיבורות בלתי-נשכחות.

מירי רוזובסקי ניחנה בכנות, עין בוחנת ומקלדת מדויקת, המצליחות יחדיו לנסח ניואנסים של מחשבות, רגשות והתנהגויות.  טלי גולדשמיד, הארץ

האיכות שטמונה בספר ועולה מתוך הישירות, האבחנות המדויקות, הנימה המפוכחת ונטולת התעלולים הסגנוניים... מונעת כל אפשרות לעצור את הקריאה באמצע.

רונה קופרבוים, ידיעות אחרונות

 

קחו כמה ימים לקרוא את ספרה החדש... ותראו שהנה, בלי להכיר אתכם, מירי רוזובסקי כתבה עליכם ספר. בשורה התחתונה, אותה האהבה, כמעט הוא סיפורת ישראלית מדויקת, מרגשת ולא רגשנית, חכמה ולא מתחכמת.

אפרת זמר, כל הזמן

מירי רוזובסקי היא סופרת ותסריטאית, כלת פרס ירושלים לספרות יפה לשנת 1999. 
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ