>ספרות תרגום>ד>ד״ר מוות‏>
שם ספרד״ר מוות‏
שם מחברג׳ונתן קלרמן
מו"ל מקורכנרת
שנת הוצאה2002
שפת מקוראנגלית

מי רצח את ד"ר מוות? במותחן פסיכולוגי חדש ומרתק זה, מציע ג'ונתן קלרמן, סופר המתח הנודע, הסבר קצת אחר.

 

מי רצח את מר המתות החסד, ד"ר אלדון מייט, המכונה גם ד"ר מוות על שום שעזר לעשרות אנשים להתאבד.

הרוצח בוחר לרצוח את מייט באותו אופן בו עזר למטופליו למות: הוא מחבר את ד"ר מייט למכונת ההמתה "ההומנית" שהוא עצמו המציא ומוסיף על כך ביתור אברים ואמבטיה של דם.

שוטר מחלק הרצח מיילו סטורגיס הממונה על החקירה פונה לחברו הפסיכולוג ד"ר אלכס דלאוור לעזרה. אבל אלכס מרגיש שאינו יכול להמשיך ולחקור את המקרה משום ניגוד האינטרסים. הוא אפילו אינו מסוגל לשוחח עם מיילו על תחושותיו. המתח המתפתח בין השוטר לבין הפסיכולוג גובר והולך ומסבך את חקירת הרצח המורכבת בלאו-הכי היות שבין החשודים נכללים בני משפחתו של ד"ר מייט ורוצח פסיכופט.

בספר דמויות ססגוניות ובלתי נשכחות, עלילה מפותלת, פרוזה קולחת ותובנות מיוחדות אל פינותיה החשוכות ביותר של נבכי הנפש האנושית. כל אילו היקנו לג'ונתן קלרמן הכרה והערכה כסופר אומן בכתיבת ספרי מתח פסיכולוגיים.

 

הוא אחד הסופרים המפורסמים בעולם. הוא משתמש במומחיותו כפסיכולוג ילדים בכתיבת ספרי מתח רבי מכר רבים שתורגמו ל-24 שפות, ובהם 13 ספרי מתח של אלכס דלאוור, ספרי ילדים ושלושה ספרי פסיכולוגיה. לו ולאשתו, הסופרת פיי קלרמן, ארבעה ילדים.

 

"ג'ונתן קלרמן אינו רק סופר מותחנים פסיכולוגיים – יש לו בעלות על סוג ספרות זה."

(דטרויט פרי פרס)

 

"לעתים קרובות מסוגלים כותבי ספרי מתח לחבר עלילה במיומנות עצומה או ליצור דמויות אמינות. קלרמן מתבלט היות והוא מסוגל לעשות את שניהם באותה מידה של מיומנות".

(יו.אס.אי טודיי)

"קלרמן מעולה בטוויית עלילה, דו שיח, פרטי הליכים שונים ותובנה באשר למצבי נפש בלתי נורמלים".

(לוס אנג'לס טייס)

  

 

 
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ