חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
הגר, עמית , איזה עולם נפלא - מסביב לעולם עם לוח השנה‏
איזה עולם נפלא - מסביב לעולם עם לוח השנה‏
עמית הגר
כמעט בכל יום בשנה, במקום כלשהו על פני כדור הארץ, אנשים מתאספים יחדיו וחוגגים במצעדים, בקרנבלים, בתהלוכות חגיגיות לקבלת פני שנה החדשה, לציון בציר מוצלח או להפרחת בלונים, מתחפשים, אוכלים, נהנים...
שלו כליפא,  נירית , אל גן נעול ‏
אל גן נעול ‏
נירית שלו-כליפא
אמנות ואמונה עומדים במרכז ספר זה, המזמין את הקוראים למסע קרוב-רחוק, במנזרי הארץ. עלעול בין דפי הספר או סיור במסלוליו נותן לראשונה בידי המסיירים הישראלים מדריך המפרש ומבאר את הגלוי לעינינו אך גם את המקומות שלא אחת הם גן נעול בפנינו
הוול, ננסי  ומקצ
אורלנדו ופלורידה - מדריך ספירלי‏
ננסי הוול וגארי מקצ`יין
צוות המומחים שכתב את המדריך הספירלי פריס בחר בשבילכם את הטוב ביותר: מסלולי טיולים, אתרי בילוי, מרכזי קניות, מסעדות ועוד.
ג
איטליה - מדריכי כנרת
טים ג`פרסון
ייחודו ויתרונו של מדריך מפורט (זה מבית היוצר של AA), שהוא המדריך האידיאלי גם לתיירי ילקוט-גב הצעירים וגם למשפחות בחופשה ומאפשר להם לבחור מסלולי תיור לפי הנושא המעניין אותם ולפי משך הזמן העומד לרשותם.
סאטין, אנטוני ופרנקה, סילבי , איי יוון - מדריכי כנרת
איי יוון - מדריכי כנרת
אנטוני סאטין וסילבי פרנקה
עשרות איים יווניים משובצים בשלושת הימים המקיפים את יוון (האגאי, התיכון והאדיראטי), וכולם פנינים אמיתיות לתיירות ונופש. החופים הנקיים, הפרדסים ומטעי הזיתים המשמשים להם מסגרת ירוקה, הרי הבזלת המשחירים באופק עם עשרות המנזרים שעליהם, בתי הדייגים המסוידים לבן וסירותיהם הצבעוניות – כל זה אופייני כל כך לאיים אלה, שבאמת קשה לבחור את "הגאון" שביניהם.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ