חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
איגריין האמיצה
קורנליה פונקה
מחר אהיה בת עשר , סיזי ! ועדיין לא היתה לי אפילו הרפתקה אמיתית אחת." איגריין גרה במצודת מרגנית וחולמת להיות אבירה. אבל איך תגשים את החלום כשהיא חייבת לשנן כל הזמן כשפים, וללמוד להכין שיקויים כדי להיות קוסמת דגולהכמו בני משפחתה?
מואט, פארלי , אבודים בישימון הקרח‏
אבודים בישימון הקרח‏
פארלי מואט
שני נערים כבני חמש-עשרה – ג`ימי לבן-העור וידידו האינדיאני אואסין – נלוו לחבורת ציידים שיצאה אל הצפון הקנדי הרחוק, תעו בדרך ואבדו בישימון-הקרח, מרוחקים מאות קילומטרים מן הישוב הקרוב ביותר. תחילה נפלה עליהם אימת-מוות, אבל הם החליטו להאבק בכוחות משותפים באין-ספור הסכנות המאיימות עליהם – ולצאת מנצחים!
גריי, אליזבת ג
אדם בדרך‏
אליזבת ג`נט גריי
אדם קווטרמיין לומד במנזר "אלבן הקדוש", ומייחל בכל נפשו ומאודו לשובו של אביו, רוג`ר הזמר-הנודד, שהבטיח לו לצרפו אליו. היום המקווה אכן מגיע,
לואיס, קלייב סטייפלס , אחיינו של הקוסם - נרניה, חדש‏
אחיינו של הקוסם - נרניה, חדש‏
קלייב סטייפלס לואיס
כשפולי ודיגורי ענדו את טבעות הקסמים, עולמות חדשים נפתחו בפניהם. במסעותיהם הם העירו משנתה את המכשפה ג`דיס ונקלעו לארץ מסתורית וחשוכה. אך עד מהרה ניעורה הארץ לחיים לקולו האצילי של האריה אסלן, שניצח על בריאתם של נרניה ושל בעלי החיים המדברים, הפאונים והגמדים, הקנטאורים ורוחות העצים ושלל היצורים המופלאים.
סטיבנסון, רוברט לואיס , אי המטמון‏
אי המטמון‏
סיפור הרפתקאות עוצר נשימה: הנער ג`ים הוקינס מצטרף למשלחת שמחליטה לצאת ולחפש אוצר שנטמן באי רחוק – ומוצא את עצמו בקרב חבורה של שודדי ים לשעבר שחזרו ונקבצו משהריחו סיכוי להתעשרות קלה.
123
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ