חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
כד החרס השבור
לינדה סו פארק
יותר מכול רצה הנער אוזן־עץ להיות קדר. הוא נהג להתגנב לסדנה של הקדר המוכשר מינג ולהביט בו בחשאי בתקווה לפצח את רזי אומנותו. אבל רב־האומן הגאה לא הסכים לחלוק את סודותיו עם יתום עני וחסר בית.
ינסון, טובה , כוכב השביט מגיע לארץ המומינים‏
כוכב השביט מגיע לארץ המומינים‏
טובה ינסון
אורח מוזר בא לבית המומינים: עכבר המושק, המספר על היקום ועל הכוכבים המסוכנים המשוטטים בו. המסוכן מכולם הוא כוכב השביט, הצץ לפתע ונעלם כלעומת שבא אחרי שהביא הרס וחורבן. מומינטרול וסניף הקטן והפחדן עוזבים אפוא את הבית, לראשונה בחייהם, כדי לבדוק במצפה הכוכבים מהי הסכנה האמיתית הנשקפת לכדור הארץ.
לינדגרן, אסטריד , כולנו ילדי כפר המהומה‏
כולנו ילדי כפר המהומה‏
אסטריד לינדגרן
בחצות הלילה יצאו שישה ילדם לדרכם המסכנת, מכפר המהומה מוליכה דרך צרה ומשבשת הלאה הלאה עד לטחנת הקמח, ומאחורי טחנת הקמח, באמצע הברכה, יושב שד המים על אבן גדולה ומנגן בכנור! כך ספר יוהן לילדים, והם – כמובן – החליטו מיד לראותו במו עיניהם.
לואיס, קלייב סטייפלס , כס הכסף
כס הכסף
קלייב סטייפלס לואיס
יום אחד, לגמרי במקרה, נקלעו לממלכת נרניה ארבעה ילדים. היו אלה פיטר, סוזן, אדמונד ולוסי, שיצאו למסע ביערותיה המושלגים. שם הם פגשו פאונים וגמדים, בונים מדברים, קנטאורים וענקים.
הורוביץ, אנטוני , כפר אשמדים‏
כפר אשמדים‏
אנטוני הורוביץ
ביום שסילקו את דייוויד אליוט מהפנימייה שבה למד, קיבלו הוריו מכתב מבית הספר בשם "כפר אשמדים", שנשמע להם מבטיח, מה גם שאין בו חופשות כלל – ולכן הוא נפלא בעיניהם. בהגיעו לאי שבו נמצא בית הספר, מגלה דייוויד שזהו מוסד מטורלל לחלוטין.
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ