חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
מטילדה - עטיפה חדשה
רואלד דאל
מטילדה היא לא סתם ילדה: כבר מגיל צעיר היא קוראת ספרים של מבוגרים ומחשבת תרגילים מסובכים בראש. אתם בטח חושבים שההורים שלה גאים בה מאוד. ובכן... אתם טועים! הם כל כך עסוקים במכירת מכוניות מקולקלות, בהשתתפות בערבי בינגו ובצפייה בטלוויזיה, עד שהם בכלל לא שמים לב אליה.
לינדגרן, אסטריד , מדיקן‏
מדיקן‏
אסטריד לינדגרן
למדיקן יש רעיונות משוגעים, "והם עוברים אצלה בראש יותר מהר ממה שכלב ממצמץ בעיניים", כמו שאומרת אידה. למשל, הרעיון של ריקרד. או הרעיון שגג המחסן הוא הר. או הרעיון לטייל לאפלקולן, כי ברגל זה קרוב. מדיקן באמת אינה רעה וגם אינה שובבה יותר מילדות אחרות המתחילות ללמוד בכיתה א`. אבל יש לה כישרון מיוחד להסתבך בצרות, בעיקר בגלל הרעיונות שלה.
לינדגרן, אסטריד , מדיקן והספוגית מיוניבקן‏
מדיקן והספוגית מיוניבקן‏
אסטריד לינדגרן
מדיקן מרבה להתקוטט עם מיה, חברתה לכיתה. כתוצאה מכך היא מאבדת את הסנדל החדש שלה, שאמא לא הרשתה לה עדיין לנעול אותו; וכמעט-כמעט מאבדת גם את חייה. אבל בסופו של דבר, למרות שמיה שובבה הרבה יותר אפילו ממדיקן, הן נעשות חברות טובות.
אנדה, מיכאל , מומו‏
מומו‏
מיכאל אנדה
זהו סיפור על חיינו כיום; ייתכן שכבר קרה וייתכן שהוא רק עומד לקרות, כפי שמסביר הסופר מיכאל אנדה. מכל מקום ברור, שכל אדם בר-דעת צריך להירתם למלחמה נגד גונבי הזמן – ועל אחת כמה וכמה צריכה היתה מומו לעשות זאת. מיהי מומו? מניין הגיעה לעיר הגדולה ולאמפיתיאטרון העזוב? מדוע אוהבים כל כך הילדים לשחק עמה, ומדוע באים מבוגרים כה רבים לספר לה על צרותיהם?
אייקן, ג
מזימות אפלות בבטרסי‏
ג`ואן אייקן
סיימון בן החמש עשרה הגיע ללונדון, העיר הגדולה, כדי לגור אצל ד"ר גבריאל פילד – והנה התברר לו שידידו נעלם. סימון לא נבהל: הוא מצא עבודה, החל ללמוד ציור והתיידד עם הדוכס מבטרסי, שבטירתו גיל ידידה מימי ילדותו. עד מהרה מצא סימון את עצמו מעורב בתעלומה מסתורית.
1234
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ