חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
בורמן, בן לוסיין , שבעת הגבורים מעיקול קטפיש‏
שבעת הגבורים מעיקול קטפיש‏
בן לוסיין בורמן
החיות בעיקול של קטפיש שבנהר המיסיסיפי נתקפות בבולמוס של הגירה: לפתע הן משוכנעות כי עליהן להסתלק מקטפיש בגלל הציידים, וכי אי-שם מצפה להן גן-עדן אמיתי, ארץ שכולה טוב. האם אחז בהן השיגעון, או שמישהו מעוניין להוציאן מקטפיש?
בורמן, בן לוסיין , שטפון בעיקול קטפיש‏
שטפון בעיקול קטפיש‏
בן לוסיין בורמן
התלכדותן של החיות וההבנה שאליה הגיעו שרק באיחוד כוחן – היו הבסיס לשיתוף הפעולה שהפגינו בזמן המסע ובשעה שהפעילו לחץ על ראשי הקהילה בניו-אורלינס לספק לתושבי קטפיש את הסכרים שבנייתם יקרה.
שלושת המוסקטרים - חרבו של ד`ארטנין
אלכסנדר דימא
כשיצא לפריס, לא היה ד`ארטנין אלא בן כפר גסקוני. אבל כבר ביומו הראשון בעיר הבירה הצליח להתקוטט בזה אחר זה עם המהוללים בסיפיה של צרפת, אתוס, פורתוס וארמיס – שלושת המוסקטרים הבלתי נפרדים.
דימא, אלכסנדר , שלושת המוסקטרים  א-ג‏
שלושת המוסקטרים יריב בלתי צפוי
אלכסנדר דימא
ענני מלחמה בין צרפת לאנגליה התקבצו באפק, ועם זאת המשימה היתה פשוטה לכאורה : לצאת למסע כדי להחזיר לידי המלכה, אן מאוסטריה, חפץ שהיה שייך לה. אבל המשימה נעשתה כמעט בלתי אפשרית משהחליט החשמן רישליה, שנחשב בעיני רבים לשליט האמיתי של צרפת, כי לא תמומש.
שלושת המוסקטרים - מזימותיה של מיליידי
אלכסנדר דימא
בין כדורי האויב שורק לפתע כדור מכיוון בלתי צפוי. מישהו בעל עצמה אדירה, שרק שנאתו מאפילה עליה, החליט להרוג את ד`ארטנין, ואולי גם את שלושת חבריו – שלושת המוסקטרים, אתוס, פורתוס וארמיס. המאבק הסמוי שהתנהל עד אז בין ארבעת החברים לבין האשה שאותה הכירו רק בשם "מיליידי" – נעשה אפוא גלוי.
123
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ