חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
מתח
ת
תיק איה
נילי אסיא
אַיָּה בת השש־עשרה יוצאת בבוקר מביתה שבצפון תל אביב - ולא חוזרת. בריחה? חטיפה? אַיֵּה אַת, אַיָּה? תיק החקירה נוחת על שולחנה של ליאורה דגני, בלשית משטרה שמכורה לעבודה ולסיגריות, חובבת מגפיים שחורים ומתגעגעת קשות לסבתא שלה. ליאורה כבר פיצחה בחייה כמה תיקים מסובכים. שיטות החקירה שלה - שילוב של אינטואיציות מעולות וחיבה עיקשת לפרטים - ניצחו לא פעם. עכשיו יש לה שורה של חשודים לחקור; סודות של מתבגרים לפענח; ארוחת ערב אצל הוריה שאין דרך להבריז ממנה; וקצין חקירות ששרירי הגב הבולטים שלו עושים לה דברים.
סול, ג
תוכנית ילדי האל‏
ג`ון סול
ספר יחיד במינו זה עוסק באחד מן החששות המנקרים בלב רבים בעידן המודרני – התפתחותה של ההנדסה הגנטית והשלכותיה על חיי היומיום.
גורביץ
תיק פתוח‏
פיליפ גורביץ'
אנדי רוזנצווייג, ראש מחלקת החקירות במשרד התובע המחוזי, נזכר יום אחד ברצח כפול שאירע עשרים ושבע שנים קודם לכן: ב-1970 נרצח חבר מימי נעוריו עם עוד אדם בעקבות ויכוח אלים במסעדה. הרוצח, פרנק קוהלר, חמק מעונש משום שלא היו די ראיות להרשיעו
סנדרס, לורנס , תיקי טימותי‏
תיקי טימותי‏
לורנס סנדרס
מן הקניונים של וול-סטריט אל הבוטיקים היקרים בשדירת מדיסון, מעליות-גג מזוהמות בסוהן אל טרקלינים בשדירה החמישית – טימותי ועוזריו, כולל שוטרים חרוצים, עמיתים תמהוניים, וגברת לבבו המחוספסת והחמה סאמנטה, רודפים את הפושעים בשלוש פרשיות מסובכות ומתוחכמות להפליא.
לנארד, אלמור , תפוס את שורטי‏
תפוס את שורטי‏
אלמור לנארד
צ`ילי עומד במרכז קבוצה משעשעת ובלתי-אפשרית של אנשים – מפיק כושל שמנסה להפיק את סרט חייו, משקיע מפוקפק שמוכן להרוג כל מי שיעמוד בדרכו, שחקן מצליח שלא מפסיק לעצבן את כולם ושחקנית יפהפייה, שהיא היחידה שיכולה ללמד את צ`ילי מה בדיוק צריך לעשות כדי לכבוש את הוליווד.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ