חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
מתח
ר
סיגל, שלדון , ראיות מפלילות‏
ראיות מפלילות‏
שלדון סיגל
פרנטיס מארשל גייטס, התובע המחוזי של סן פרנסיסקו ומועמד מוביל לתפקיד התובע הכללי, מתעורר בוקר אחד בכורסה בחדרו במלון ומוצא גופת גבר כבולה באזיקים למיטה. המת הוא ג`וני גרסייה, זונה ממין זכר. גייטס נעצר בחשד לרצח ומבין שהיחיד שיכול לחלץ אותו הוא האדם שהוא מתעב יותר מכול, עורך הדין מייק דיילי, המתעב אותו באותה מידה.
מנקל, הנינג , רוצחים ללא פנים‏
רוצחים ללא פנים‏
הנינג מנקל
זה היה פשע אלים ומזעזע במיוחד: בליל ינואר קר, בחווה מבודדת בשוודיה, נרצחו באכזריות איכר זקן ואשתו. לפני מותה הספיקה האישה הגוססת לומר מילה אחת ויחידה: זרים.
קורנוול, פטרישה , רישום שחור‏
רישום שחור‏
פטרישה קורנוול
במיטב המסורת של עלילות סקרפטה מופיעים תאורי נתיחות מצמררים ומדויקים לצד תאור כישוריה היצירתיים במטבח. העלילה הולכת ומסתבכת, ודמותה הסוחפת, אך פגיעה, של סקרפטה אוחזת בקוראים ואינה מרפה מהם.
קייל, דאנקן , רפסודת חרבות‏
רפסודת חרבות‏
דאנקן קייל
מאז פרשת הטילים בקובה לא ריחף על העולם החופשי איום כה נורא: טילים סובייטיים בעלי ראשי נפץ גרעיני, המכונים טילי "חרב", הוצבו על קרקעית הים סמוך לחופי אמריקה הצפונית, בתחום המים הטריטוריאליים של קנדה. תקלה קטנה גרמה להשתחררותם וסכנת זיהום רדיואקטיבי מאיימת על הסביבה
גפן, אדיבה , רצח בקריאה ראשונה‏
רצח בקריאה ראשונה‏
אדיבה גפן
על הבמה הראשית מוטלת גופתו של הבמאי. אורית טנא מגיעה לישיבת הפקה לילית דחופה, אבל התיאטרון ריק. היא מוצאת את עצמה לבד עם הגופה.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ