חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
מתח
י
הרלין, הנס , ידידים‏
ידידים‏
הנס הרלין
סיפור-המתח הסוחף של הרלין מתרחש בגרמניה החדשה, עשרים וארבע שנים אחרי תום מלחמת העולם השנייה. העלילה מתפתחת במסגרת של מירדף חסר-פשרות אחרי מפקד ס"ס לשעבר, קארל בטכר. בשביל הצלם הנס פיקולה תהיה הריגת בטכר נקמה על הרצח המתועב של אהובתו, יוליה, במחנה-כפייה בשלהי המלחמה
סטארק, ריצ
יום פקודה ‏
ריצ'רד סטארק
פרקר, נוכל שחי למען הפשע המושלם, חוזר שוב בספרו החדש של ריצ`רד סטארק. במהלך תפילה המונית באצטדיון, פרקר וחבורתו שודדים מאות אלפי דולרים ממטיף מפורסם. אבל שוד מסע הצלב הזה מושך אליו גם את איש הביטחון של המטיף, שיעשה הכול כדי להשיב את הכסף לבעליו.
רוקה, גרג , יריות בחצות‏
יריות בחצות‏
גרג רוקה
בריג`ט לוגן, חוקרת פרטית, מנסה לשכוח את עברה, אבל העבר אינו מרפה. ברגע אחד של חולשה היא מחזירה את עצמה לסיוט שהחל כשהיתה בת שש-עשרה. ליסה, חברתה של בריג`ט ממוסד הגמילה לנערות, צצה לפתע שוב בחייה ומבקשת את עזרתה: ליסה היא כיום אם חד-הורית שנאבקת להעניק חיים הגונים לבנה בן העשר.
פרקר, רוברט ב , ירייה לא מכוונת‏
ירייה לא מכוונת‏
רוברט ב פרקר
החוקר הפרטי ספנסר חוזר, והפעם כדי לחקור רצח שהתרחש בעיירה נידחת באריזונה. אשתו של הנרצח, מרי לו באקמן, משוכנעת שבעלה נרצח משום שסירב לשלם דמי חסות לראש הכנופיה המקומית. לרצח לא היו עדים, והמשטרה המקומית לא משתפת פעולה.
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ